"Важкий стан був під час спринту". Дар'я Блашко - про акліматизацію, втому та стрільбу у спринті

"Важкий стан був під час спринту". Дар'я Блашко - про акліматизацію, втому та стрільбу у спринті

Ексклюзивно
"Важкий стан був під час спринту". Дар'я Блашко - про акліматизацію, втому та стрільбу у спринті IBU

Ексклюзивний коментар Дар'ї Блашко для Суспільне Спорт.

Дар'я Блашко показала найкращий результат серед українок у спринтерській гонці на четвертому етапі Кубка світу - з одним промахом біатлоністка фінішувала на 34 місці.

На дистанції Блашко програла більше ніж 1 хвилину 30 секунд лідерці, однак показала значно кращу швидкострільність, ніж у попередньому спринті. Головний тренер Юрай Санітра прокоментував виступ Дар'ї, сказавши, що у неї відбувається "невелика криза" через кількість стартів у грудні.

Суспільне Спорт поспілкувалося безпосередньо зі спортсменкою про її гонку та враження від старту.

  • Про фізичний стан

"Складно...Для мене взагалі Гохфільцен складний, тому так складається. На першому етапі в Австрії акліматизація ще так сильно не наздогнала, лише трохи у гонці переслідуванні відчувалась. А потім за ці чотири дні акліматизація наздоганала і ще три гонки підряд, тому зараз так складно було. Важкий стан був під час спринту. Але навіть більше не загальний, а стан "голови". Трохи не впоралася з собою, тому і тілом було важко".

Дивіться повне відео гонки

  • Про роботу сервіс-бригади

"Зустрічалися спортсменки на трасі, але не завжди вистачало сил боротися з ними. Однак на схилах ніхто не переганяв, тому все добре. Тож лижі добре працювали - дякую хлопцям".

  • Про промах першим пострілом

"Я продовжила працювати далі, пробігла штрафне коло та побігла вперед. Розуміла, що стоячи необхідно відпрацювати чисто. Штраф був такий прикрий, не знаю чому це сталося. Адже здавалося, що всю роботу якісно виконала. Тому трохи не зрозуміло, чому постріл пішов повз ціль".

  • Про переслідування та мас-старт

"Я сподіваюсь, що місце в мас-старті мені вже гарантоване. Маю в загальному заліку 21-й результатУ мас-старт за квотою загального заліку відбирається топ-25 спортсменок. Блашко іде на 21 місці - 18 очок переваги над 26 позицією.. Утім, у гонці переслідуванні також необхідно набирати бали. Будемо дивитися, як станеться. Готова боротися, адже для цього і працюємо. Завжди хочеться піднятися вище".

Що чекає на Дар'ю Блашко далі

  • У суботу, 19 грудня, вона пробіжить гонку переслідування. Стартуватиме під 34-м номером.
  • Якщо потрапить у топ-25 найкращих у загальному заліку, тоді відбереться у мас-старт, який відбудеться в неділю, 20 грудня.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс