Хмельницькі студенти підготували подарунки на день Святого Миколая ВІЛ-інфікованим дітям

Хмельницькі студенти підготували подарунки на день Святого Миколая ВІЛ-інфікованим дітям

Хмельницькі студенти підготували подарунки на день Святого Миколая ВІЛ-інфікованим дітям
Фото: Суспільне Поділля

Студенти й викладачі Хмельницького політехнічного коледжу в рамках акції "З добром у серці, з вірою у диво" підготували подарунки на день Святого Миколая для ВІЛ-інфікованих дітей та вихованців інтернатів. Студентка Анастасія Чайковська, голова волонтерського гуртка, розповіла Суспільному, що подарунки вже відвезли учням Вовковинецької школи-інтернату.

Студентка Анастасія очолює волонтерський гурток навчального закладу та каже, всі півтори тисячі студентів принесли щось для подарунків.

"Допомагаємо дітям з ВІЛ-СНІД. Ми самі запропонували допомогу, бо розуміємо, що це для них важливо. Підготували солодощі, книжки, розмальовки, дощечки для прасування білизни та ще багато чого іншого", - говорить студентка.

Заступниця директора коледжу Людмила Багас каже, до благодійної акції долучилися викладачі, студенти та їхні батьки. За її словами, подарунки на Миколая готують і своїм студентам, які не мають батьків, і учням інтернатів.

Студент Павло Шевчук ділиться враженнями від поїздки у Вовковинецький інтернат.

"Я був приємно вражений, з якою щирістю, нетерпінням і радістю нас зустріли вихованці", - каже Павло.

Подарунки призначені 50-ти ВІЛ-інфікованим дітям області та ста тридцяти восьми дітям, у яких інфіковані батьки, розповідає координаторка обласного відділення благодійної організації "100% життя"Олена Пилипюк.

"В основному, це діти з малозабезпечених родин з низьким соціальним статусом, тому подарунки важливі. Навіть трішки цукерок, яку наші діти можуть не оцінити, для них це приємність", - додає Олена.

Виконавча директорка організації Оксана Драч каже, дітям потрібні і подарунки на свята, і психологічна допомога та підтримка.

Читайте також

На початок