Принц Гаррі та Меган Маркл уклали угоду зі Spotify

Принц Гаррі та Меган Маркл уклали угоду зі Spotify

Принц Гаррі та Меган Маркл уклали угоду зі Spotify AP

Герцог і герцогиня Сассекські підписали угоду зі стрімінговим сервісом Spotify на виробництво і розміщення подкастів.

Як пише BBC, за умовами угоди, у результаті партнерства Spotify і продюсерської компанії Гаррі й Меган Archewell Audio їхня благодійна організація отримає суму, яка не розголошується.

У трейлері подружжя пообіцяло "різні точки зору" та інтерв'ю з "дивовижними людьми". Їх перший подкаст, який повинен бути випущений у різдвяний період, описується як "особливий святковий".

"Це і є весь цей проєкт, щоб виразити різні точки зору і голоси, які, можливо, ви раніше не чули, і знайти точки дотику", — говорить Гаррі у трейлері на сайті Spotify .

Читайте також: Spotify запустився у 13 країнах. Україна в списку

"Ми розмовляємо з деякими дивовижними людьми, вони збираються поділитися своїми спогадами, які дійсно допомогли сформувати минулий рік, який, як ми знаємо, був важким для всіх", — говорить у ролику Меган.

Принц Гаррі додав, що "дуже багато людей пережили багато болю в цьому році, відчули втрати і величезну кількість невизначеності".

"Але варто визнати, що 2020 рік пов'язав нас так, як ми ніколи не могли собі уявити, за допомогою нескінченних актів співчуття і доброти", — сказав він.

Що відомо

  • Американська акторка Меган Маркл та принц Гаррі, герцог Сассекський одружились у травні 2018 року.
  • Згодом вони оголосили про намір скласти основні обов’язки, пов’язані з королівською сім'єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. 18 січня стало відомо, що вони більше не використовуватимуть свій королівський титул і не отримуватимуть фінансування на виконання королівських обов'язків.
  • Від 31 березня подружжя припинило виконувати обов'язки членів королівської родини.
  • Меган Маркл уклала контракт з Disney, в рамках якого буде озвучувати героїв мультфільмів. Також герцог і герцогиня Сассекські домовилися із стрімінговим сервісом Netflix про створення низки програм, в яких вони можуть з'явитися.
  • У мережі опублікували світлину королеви Єлизавети, зроблену під час зйомок різдвяної промови в Віндзорському замку. Її величність сидить на тлі прикрашеної ялинки, а праворуч від неї стоять фотографії членів монаршої родини. Проте там не було світлин принца Гаррі, його дружини Меган та їхнього сина Арчі.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше