Дівчинка, яка випала з 8 поверху в Кропивницькому, померла

Дівчинка, яка випала з 8 поверху в Кропивницькому, померла

Дівчинка, яка випала з 8 поверху в Кропивницькому, померла
Изображение jwvein с сайта Pixabay

Дівчинка, яка випала з 8 поверху з будинку на провулку Павла Бута (колишній Будьоного) у Кропивницькому, померла, – розповів Суспільному генеральний директор обласної дитячої лікарні Василь Хорощак.

Це сталось 14 грудня о 14-й годині. Дитина весь час перебування у лікарні була без свідомості у реанімації. Дівчинці було 4,5 роки. "Травми були не сумісні із життям, точніше скаже судмедекспертиза", – сказав Хорощак.

Дівчинка відчинила вікно, не втрималася на підвіконні та випала, – розповіла речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко. Це сталось 1 грудня. "Слідчі з’ясовують усі обставини цієї події у межах відкритого кримінального провадження. Буде надана правова оцінка діям батьків".

Справу розслідували за статтею "Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження". Карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років. Чи будуть перекваліфіковувати справу у зв'язку із смертю дитини, поки не відомо – прокуратура збирає медичні документи, – сказала Алєксєєнко.

Батьки з журналістами спілкуватись не захотіли.

На початок