Ветерани Львівщини здобули медалі на онлайн-змаганнях "Ігри Нескорених"

Вчора, 13 грудня, на міжнародних спортивних змаганнях для військових та ветеранів - "Ігри Нескорених" троє львів'ян здобули медалі у змаганнях зі стрільби з блочного луку. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Цьогоріч через карантинні обмеження змагання та оголошення переможців національних змагань відбувалося в онлайн-форматі.

Участь в Іграх взяли 18 ветеранів з Львівщини. Троє з них стали чемпіонами у стрільбі з блочного луку серед професіоналів. Ще четверо здобули переможні місця у інших категоріях.

Переможцем змагань став ветеран АТО, член національної збірної України «Invictus Games» у Сіднеї Сергій Шимчак, срібним призером — Олександр Заставський, а бронзовим призером — ветеран АТО, боєць протитанкової батареї 24-ої ОМБ Павло Лучків.

У стрільбі з класичного лука бронзову медаль виборов львів’янин Дмитро Сидорук. У категорії велоспорт на шосе переможцем став Сергій Шимчак. У веслуванні на тренажері у спринті на 1 хвилину та у категорії веслування на 4 хвилини перемогу виборов Ігор Галушка.

Що відомо:

• Ігри Нескорених - це міжнародні спортивні змагання, які відбуваються з 2014 року, для військових та ветеранів (чоловіків та жінок), що були поранені, травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов'язки.
  • Україна є другою країною у світі, після Сполучених Штатів Америки, що провела змагання у такому форматі.
  • П’яті Ігри Нескорених відбудуться 9-16 травня 2021 року у Гаазі, Нідерландах. Збірна України візьме участь в змаганнях у розширеному складі — цього року Фундація Ігор Нескорених прийняла рішення про збільшення квоти української команди з 15 до 20 осіб.
  • "Моя травма не має заважати мені займатися". Львів'янин Ігор Галушка розповів про Ігри нескорених.