Переможний дубль Франції, українці поза топ-40. Результат чоловічої гонки переслідування АР

Артем Прима один з найгірших за чистим часом переслідування .

У чоловічій гонці переслідування змагалося два українці: Артем Прима (№30 на старті) та Антон Дудченко (№52). Інші не потрапили в переслідування за результатами спринту.

У Прими в цій гонці виникли серйозні проблеми зі стрільбої: 7 промахів, жодної "чистої" стрільби. Як наслідок, він фінішував 43 - програв 13 позицій та показав 51 чистий час переслідування.

Антон Дудченко з трьома промахами піднявся з 52 на 45 місце. За чистим часом переслідування в Антона 42 результат.

Дивіться відео гонки переслідування

За перемогу в гонці боролися норвежці та французькі біатлоністи. До третьої стрільби майже одночасно прийшли Кантен Фійон Майє, Емільєн Жаклен, Йоганнес Дале та Йоганнес Бьо. Пройти її чисто змогли тільки французи.

На останню стрільбу вони прийшли з відривом - і знову закрили усі мішені! Кантен Фійон Майє створив гандикап над партнером по команді і виграв першу гонку в сезоні, Емільєн Жаклен фінішував другим.

Переможець спринту, Йоганнес Дале, опинився на третьому місці на фініші. А Йоганнес Бьо - знову четвертий. Також у топ-6 Фаб'єн Клод (Франція) та Штурла Легрейд (Норвегія).

Загалом у десятці найсильніших чотири норвежці та чотири французи. Найкращий "серед інших" - Сімон Едер, австрієць фінішував восьмим.