Хмельниччина отримала понад 13 мільйонів на ремонт та обладнання шкільних їдалень

Хмельниччина отримала понад 13 мільйонів на ремонт та обладнання шкільних їдалень

Хмельниччина отримала понад 13 мільйонів на ремонт та обладнання шкільних їдалень
Фото: Старокостянтинівська районна рада.

На ремонт та придбання обладнання у харчоблоках та їдальнях закладів середньої освіти Хмельниччина цьогоріч отримала 13,3 мільйони гривень освітньої субвенції. За ці кошти 107 шкіл Хмельницької області відремонтували у 2020 році свої харчоблоки та закупили для них обладнання.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.

Хмельниччина увійшла до трійки лідерів-областей, які найактивніше використовують кошти освітньої субвенції. Про це сказав на всеукраїнській селекторній онлайн-нараді з питань реформування системи шкільного харчування в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. За його словами, цього року 1809 закладів середньої освіти отримали 400 мільйонів на покупку нового обладнання та ремонт харчоблоків та їдалень. Найактивніше використовують кошти Тернопільська, Сумська та Хмельницька області.

Всеукраїнська селекторна онлайн-нарада з питань реформування системи шкільного харчування пройшла 10 грудня 2020 року. В ній взяли участь прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, в. о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Від Хмельницької області до наради долучились голова ОДА Сергій Гамалій, його заступниця Оксана Ситницька, фахівці профільних структурних підрозділів ОДА та ГУ Держпродспоживслужби в області.

Після завершення наради Сергій Гамалій додатково поспілкувався із представниками Департаменту освіти і науки та Держпродспоживслужби. Вони поінформували голову ОДА про роботу в області з питань шкільного харчування.

Читайте також

На початок