Україна фінішувала сьомою в жіночій естафеті в Гохфільцені, перемогла Норвегія

Україна фінішувала сьомою в жіночій естафеті в Гохфільцені, перемогла Норвегія biathlonworld.com

Україна претендувала на подіум до третього етапу Валентини Семеренко.

У другій естафетній гонці цього сезону Україна стартувала у наступному складі: Дар'я Блашко - Юлія Джима - Валентина Семеренко - Олена Підгрушна.

На першому етапі бігла Дар'я Блашко, яка використала три додаткові патрони на стрільбі стоячи. На передачу естафети вона прийшли дев'ятою, відставання 34 секунди від лідера.

Юлія Джима пройшла другий етап без додаткових патронів, завдяки чому змогла суттєво підняти українську збірну - п'яте місце, 11 секунд відставання від лідера. На останньому колі Джима поступилася позиціями норвежці Інгрід Тандреволл та німкені Францисці Пройсс, але далеко їх не відпустила.

ПОВНЕ ВІДЕО ЖІНОЧОЇ ЕСТАФЕТИ

На третьому етапі бігла Валентина Семеренко - вона використала одразу п'ять додаткових патронів, три з них на стрільбі стоячи. До цієї стрільби Семеренко підійшла в пелетоні з іншими біатлоністками, але надалі відпустила їх: на останньому колі Валентина не тримала темпу, програла 30 секунд. На передачі естафети - сьома, 1 хвилина 10 секунд відставання.

Олена Підгрушна на останньому етапі відіграла позицію у Білорусі (Ганна Сола пішла на три кола штрафу), однак на фінішній прямі програла австрійці Лізі Терезі Хаузер - зрештою, Україна фінішувала сьомою.

Лідерами після першої половини гонки були чешки, які фінішували 11 (заробили три кола штрафу). Перемогу в естафеті здобула команда Норвегії, яка майже на 30 секунд випередила Францію. У боротьбі за третє місце на фініші шведка Ельвіра Еберг випередила німкеню Деніз Германн та італійку Федеріко Санфіліппо.

Жіноча естафета: результати

1. Норвегія (1+6) 1:08:04.3