Бабуся, яка чхає. Бенксі намалював нове графіті на стіні британського будинку

Бабуся, яка чхає. Бенксі намалював нове графіті на стіні британського будинку

Бабуся, яка чхає. Бенксі намалював нове графіті на стіні британського будинку Tristan Key

Британський вуличний художник Бенксі намалював на будинку у місті Бристоль нове графіті з бабусею у хустці, яка чхає так сильно, що у неї вилітає зубний протез та її речі — сумочка і ціпок.

Як пише BBC, картина під назвою "Aachoo!!" з'явилася стіні двоповерхового будинку у ТоттердауніВнутрішнє передмістя Брістоля. Місцевий житель Дейл Комлєв сказав, що рано вранці 10 грудня бачив "масивного хлопця в високій куртці", якого він прийняв за Бенксі.

Робота БенксіTristan Key

Робота Бенксі

Того ж дня художник підтвердив справжність роботи на своєму сайті та на сторінці в Instagram.

27-річний Комлєв сказав, що варив каву близько 07:00 і визирнув у вікно, коли побачив людину, яка "уважно дивилася в стіну". Приблизно через годину він вже побачив "безліч людей на вулиці", увагу яких привернув твір мистецтва. Серед них виявилися, зокрема, й шанувальники Бенксі.

Тепер на роботу наклали тимчасове пластикове покриття, аби спробувати захистити її від зовнішніх впливів.

Робота БенксіBBC

Робота Бенксі

Довідка. Бенксі — псевдонім свідомого англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа якого не встановлена. Завдяки таланту художника і гостросоціальній тематиці він швидко здобув популярність спершу в Британії, а потім в усьому світі.

Що відомо

  • Нещодавно Бенксі опублікував роботу під назвою "Шрам Віфлеєму", де замість Віфлеємської зірки над головами вертепних Діви Марії і святого Йосифа з немовлям Ісусом на стіні зображений слід від снаряда.
  • Британський вуличний художник Бенксі пожертвував гроші на роботу судна, яке рятує біженців, що намагаються перепливти Середземне море, щоб потрапити до Європи з Близького сходу.
  • У британському Ноттінгемі з'явилося графіті, яке намалював Бенксі. Робота Бенксі опублікована на його сторінці в Instagram.
  • У нідерландському місті Зволле за 170 тисяч євро продали картину Бенксі "Пташка з гранатою".
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше