Шрам Віфлеєму: художник Бенксі представив до Різдва роботу з дірою від снаряда

Шрам Віфлеєму: художник Бенксі представив до Різдва роботу з дірою від снаряда

Шрам Віфлеєму: художник Бенксі представив до Різдва роботу з дірою від снаряда Instagram

Бенксі опублікував нову роботу під назвою "Шрам Віфлеєму", де замість Віфлеємської зірки над головами вертепних Діви Марії і святого Йосифа з немовлям Ісусом на стіні зображений слід від снаряда.

У своєму Instagram художник написав, що цей об'єкт зроблений для готелю The Walled Off Hotel, який розташований в Віфлеємі у безпосередній близькості від бар'єру, що відокремлює Ізраїль від палестинського Західного берега.

Робота являє собою різдвяну сцену — це вертеп із Дівою Марією, святим Йосифом і немовлям Ісусом. Замість Віфлеємської зірки, яка, згідно з Євангелієм, ознаменувала народження Христа, у стіні зображений слід від снаряда.

Як відомо:

  • Це не перша робота Бенксі, яка є в готелі, кілька його арт-об'єктів знаходяться в його обідньому залі. Також у готелі є музей, присвячений історії стіни.
  • Бенксі — псевдонім скандально відомого англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа якого не встановлена.
  • Завдяки таланту художника і гостросоціальній тематиці він швидко здобув популярність спершу в Британії, а потім в усьому світі.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше