Гераскевич з рекордом розгону фінішував чотирнадцятим на етапі Кубка світу в Іннсбруку IBSF

Українець уперше потрапив до топ-15 в Іннсбруку.

На третьму етапі Кубка світу зі скелетону-2020/21 український спортсмен Владислав Гераскевич фінішував з 14 результатом. Такий фініш став найкращим для українця за чотири виступи в австрійському Іннсбруку.

Під час першої спроби українець показав результат 53.83 секунди - це 16 місце. Але під час другого старту йому вдалося покращити свої показники 0.68 (час - 53.12 секунди). Як наслідок, у другому заїзді час Влада став 12, що допомогло йому піднятися на кілька позицій.

За підсумками двох спроб Владислав фінішував на чотирнадцятому місці, він програ 1.46 секунди переможцю..

Український скелетоніст показав рекордний результат у другому розгоні - 5.04 секунди. Попереднім його найкращим результатом у розгоні було 5.11 секунд. Цей показник він повторив під час першого розгону.

Перше місце посіли одразу два скелетоністи: латвієць Мартінс Дукурс та росіянин Алєксандр Трєтьяков. Вони продемонстрували однаковий загальний результат та подолали дистанцію за 1:45.52.

На третьому місці опинився ще один росіянин - Нікіта Трєгубов. Він всього на 0.2 секунди відстав від лідерів.

Представники Австрії на домашньому етапі Кубка світу зі скелетону показали сьомий та дев'ятий результати. Мова про Самюеля Майєра (1:45.92) та Флоріана Айера (1:46.10).

Які результати показував Гераскевич у Іннсбруку

У Іннсбруку Гераскевич показав свій найкращий результат за всі чотири заїзди. У січні 2020-го року він приїхав 17-м. У 2019-му році Владислав став 22-м, а в грудні 2017-го року український скелетоніст став 27-м.

Що треба знати про Кубок світу зі скелетону-2020/21

Кубок світу зі скелетону теж зазнає впливу пандемії коронавірусу. По-перше, було змінено календар змагань - здвоєні етапи, усі старти в Європі. По-друге, на перші етапи Кубка світу не приїхали спортсмени з Північної Америки та Азії.

• Четвертий етап Кубка світу зі скелетону пройде 18-го грудня також в австрійському Інсбруку.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів