Перейти до основного змісту
У Резерв+ розпочався бета-тест з отримання відстрочок від мобілізації — Міноборони

У Резерв+ розпочався бета-тест з отримання відстрочок від мобілізації — Міноборони

У Резерв+ стартував бета-тест з отримання відстрочок
У "Резерв+" почався бета-тест з отримання відстрочок. Міністерство оборони України

У застосунку Міністерства оборони України "Резерв+" розпочався бета-тест з отримання відстрочок від мобілізації.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, першими інструкції для подання заявки на онлайн-відстрочку отримають студенти та аспіранти, які заповнили форму на тестування. Після них — люди з інвалідністю та багатодітні. Черногоренко наголосила, що інструкції відправлятимуть на пошту.

"Якщо ви вже маєте відстрочку, ви зможете її подовжити лише після завершення її дії. Адже не може бути двох активних відстрочок одночасно. Проте ми вдячні і тим, хто вже має відстрочку і також тестує сервіс. Адже маємо перевірити, як відображається послуга у різних категорій громадян", — повідомила заступниця міністра оборони.

Раніше у Міноборони повідомляли, що у тестуванні можуть взяти участь:

  • багатодітні батьки, що мають від 3 неповнолітніх дітей в одному шлюбі;
  • люди з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення;
  • студенти та аспіранти, які здобувають послідовну освіту.

Щоб отримати відстрочку від військової служби потрібно надіслати запит у застосунку. Після перевірки даних та підтвердження права на відстрочку в електронному військовому квитку з'явиться відповідний статус.

Що відомо про рекрутинг в Україні

11 червня Міністерство оборони запустило сайт з пошуку вакансій у Збройних силах України, на якому пропонується низка посад. 18 липня в Генштабі ЗСУ роз'яснили, як відбувається рекрутинг людей, які добровільно мобілізуються.

Раніше уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець говорив у коментарі Суспільному, що проєкт із впровадження рекрутингової кампанії станом на початок вересня 2024 року є "мегауспішним". Завдяки цій ініціативі в армії побільшало добровольців порівняно з кінцем 2023 року.

За час роботи 34 центрів рекрутингу української армії до них звернулися приблизно 16 тисяч людей, з яких майже півтори тисячі — або вже військовослужбовці, або завершують оформлення.

Топ дня

Вибір редакції

На початок