"Доведеться почекати пару місяців". Протасов - про дату розгляду апеляції України

"Доведеться почекати пару місяців". Протасов - про дату розгляду апеляції України

"Доведеться почекати пару місяців". Протасов - про дату розгляду апеляції України АР

У 2020-му році розгляду справи не буде.

Стали відомі ймовірні терміни розгляду справи Спортивним судом у Лозанні щодо технічної поразки збірній України після скасованого матчу між Швейцарією та Україною в Лізі націй. Про це повідомив meta-ratings.com.ua.

Як розповів віцепрезидент Української асоціації футболу Олег Протасов, у 2020-му році Лозаннський арбітраж не встигне розглянути апеляцію УАФ стосовно технічної поразки.

"Так, попереду новорічні свята, тому очікувати рішення з нашого питання в цьому році вже навряд чи варто. Це не швидкий процес. Коли можуть розглянути? Цим питанням займаються наші юристи. Думаю, доведеться почекати десь пару місяців", - заявив Протасов.

Раніше стало відомо, що УАФ направила до Спортивного арбітражного суду в Лозанні заяву на оскарження рішення Апеляційного комітету УЄФА з приводу скасованого матчу Ліги націй Швейцарія - Україна, який повинен був відбутися 17-го листопада. Дисциплінарний орган УЄФА покарав українську команду, присудивши їй технічну поразку з рахунком 0:3.

Рішення комітету УЄФА щодо присудження технічної поразки України було винесене у середу, 25 листопада.

Відповідно до рішення УЄФА, Україна опустилася на останнє місце у групі Ліги Націй УЄФА та вилетіла з Дивізіону "А". У Швейцарії та України по 6 очок, але за особистими зустрічами перевага саме у швейцарців.

Президент УАФ Андрій Павелко заявив, що це рішення є "дуже небезпечним прецедентом", а Генеральний секретар федерації футболу Швейцарії сказав, що "задоволені тим, що команда залишилися в Дивізіоні А".

Як розвивалися події навколо гри Швейцарія - Україна

  • Головний лікар Люцерна помістив усю делегацію України на карантин у день матчу. Відповідно, гру було скасовано.
  • УЄФА запропонувала Україну упродовж 24 годин привезти новий склад, щоб матч відбувся - УАФ сказала, що другу складу немає.
  • Тоді УЄФА виступила з заявою, де заявила, що матч не відбудеться, а рішення прийме Дисциплінарний комітет УЄФА.
  • Швейцарія та Україна надали свої позиції щодо цієї справи, після чого комітет виніс рішення.
  • Читайте також повний онлайн дня щодо ситуації навколо гри Швейцарія - Україна.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс