Україна подала апеляцію в Лозанну на рішення УЄФА щодо присудження технічної поразки

Україна подала апеляцію в Лозанну на рішення УЄФА щодо присудження технічної поразки

Україна подала апеляцію в Лозанну на рішення УЄФА щодо присудження технічної поразки УАФ

Українська Асоціація Футболу оскаржує рішення комітету УЄФА.

УАФ (Українська Асоціація Футболу) подала заяву на оскарження рішення комітету УЄФА щодо результату матчу Ліги Націй Швейцарія - Україна до Спортивного арбітражного суду Лозанни. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

Читайте також: Україна отримала технічну поразку за скасований матч проти Швейцарії: рішення УЄФА

Для півготовки апеляцію Україна розраховувала не тільки на юристів УАФ, але також залучила "фахівців у галузі спортивного права кращих юридичних компаній Іспанії та Швейцарії, а також представників адвокатської спільноти з Асоціації правників України".

За словами генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького, не всі аргументи України були враховані при розгляді справи - тому і подана апеляція на рішення.

«Позиція Української асоціації футболу була однозначною ще до отримання повного тексту документу — ми будемо оскаржувати рішення Апеляційного комітету УЄФА в Лозанні, адже вважаємо, що не всім нашим аргументам було надано належну оцінку під час розгляду справи», — Юрій Запісоцький.

Рішення комітету УЄФА щодо присудження технічної поразки України було винесене у середу, 25 листопада.

Відповідно до рішення УЄФА, Україна опустилася на останнє місце у групі Ліги Націй УЄФА та вилетіла з Дивізіону "А". У Швейцарії та України по 6 очок, але за особистими зустрічами перевага саме у швейцарців.

Президент УАФ Андрій Павелко заявив, що це рішення є "дуже небезпечним прецедентом", а Генеральний секретар федерації футболу Швейцарії сказав, що "задоволені тим, що команда залишилися в Дивізіоні А".

Як розвивалися події навколо гри Швейцарія - Україна

  • Головний лікар Люцерна помістив усю делегацію України на карантин у день матчу. Відповідно, гру було скасовано.
  • УЄФА запропонувала Україну упродовж 24 годин привезти новий склад, щоб матч відбувся - УАФ сказала, що другу складу немає.
  • Тоді УЄФА виступила з заявою, де заявила, що матч не відбудеться, а рішення прийме Дисциплінарний комітет УЄФА.
  • Швейцарія та Україна надали свої позиції щодо цієї справи, після чого комітет виніс рішення.
  • Читайте також повний онлайн дня щодо ситуації навколо гри Швейцарія - Україна.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс