1 листопада у застосунку Міністерства оборони України "Резерв+" через бета-тест з отримання відстрочок від мобілізації стався технічний збій.
Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
"Розпочали бета-тест онлайн відстрочок і помилково надіслали тестове сповіщення іншим користувачам. Через це зараз у застосунку спостерігається підвищена активність, і тимчасово може бути складніше авторизуватися через BankID", — пояснила заступниця міністра оборони.
Черногоренко додала, що протягом найближчих годин доступ до авторизації відновлять.
31 жовтня, у застосунку "Резерв+" розпочалося бета-тестування з отримання відстрочок серед трьох груп військовозобов'язаних.
У тестуванні можуть взяти участь:
- багатодітні батьки, що мають від 3 неповнолітніх дітей в одному шлюбі;
- люди з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення;
- студенти та аспіранти, які здобувають послідовну освіту.
Щоб отримати відстрочку від військової служби потрібно надіслати запит у застосунку. Після перевірки даних та підтвердження права на відстрочку в електронному військовому квитку з'явиться відповідний статус.
Що відомо про рекрутинг в Україні
11 червня Міністерство оборони запустило сайт з пошуку вакансій у Збройних силах України, на якому пропонується низка посад. 18 липня в Генштабі ЗСУ роз'яснили, як відбувається рекрутинг людей, які добровільно мобілізуються.
Раніше уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець говорив у коментарі Суспільному, що проєкт із впровадження рекрутингової кампанії станом на початок вересня 2024 року є "мегауспішним". Завдяки цій ініціативі в армії побільшало добровольців порівняно з кінцем 2023 року.
За час роботи 34 центрів рекрутингу української армії до них звернулися приблизно 16 тисяч людей, з яких майже півтори тисячі — або вже військовослужбовці, або завершують оформлення.