"Епіцентр-Подоляни" із розгромом вилетів із чвертьфіналу Кубка Виклику

"Епіцентр-Подоляни" із розгромом вилетів із чвертьфіналу Кубка Виклику fvu.in.ua

Українці поступилися в 1/4 фіналу.

"Епіцентр-Подоляни" програли чеським "Левам" у трисетовому матчі за вихід до півфіналу волейбольного Кубка Виклику.

Вже в першому сеті україці одразу почали програвати з чималим відставанням від опонентів. Цю ситуацію так і не вдалося вирішити до завершення першої партії. Тому, рахунок був 17:25 на користь "Левів".

У другій частині матчу гра йшла щільніше: українці старалися триматися нога в ногу з суперниками. За рахунку 15:14 "Епіцентр-Подоляни" вперше повели в грі, але кілька подач від чехів, і перевага знову повернулася до них. У підсумку, після другого сету рахунок був знову на користь "Левів" - 25:22.

У третій партії розвиток подій був схожим на те, що відбувалося в другому сеті. Хоча, на старті сету господарі вперше повели в рахунку у два очки. Однак, потім "Епіцентр-Подоляни" постійно був у ролі наздоганючих. "Леви" змогли виграти цю партію із таким же рахунком, як і попередню - 25:22.

Таким чином, чеська команда вийшла до півфіналу Кубка Виклику. В свою чергу, "Епіцентр-Подоляни" став останнім клубом, який представляв Україну на міжнародній арені.

Раніше із Кубка Виклику через спалах коронавірусу вилетів "Барком-Кажани". А з жіночого розіграшу турніру вибули южненський "Хімік" та кам'янський "Прометей".

Кубок Виклику-2020/21. Чвертьфінал

"Епіцентр-Подоляни" (Україна) - "Леви" (Чехія) - 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)

Хто скільки очок набрав у складі "Епіцентра-Подолян"

Юрій Томін (14 очок), Дмитро Сухілін (8), Володимир Остапенко (7), Володимир Сидоренко (6), Юрій Паласюк (3), Олександр Буздуган (2), Андрій Оробко (1), Ігор Вітюк (0), Владислав Павлюк (0).

Який шлях подолав "Епіцентр-Подоляни" в Кубку Виклику

• 1/16 фіналу: технічна перемога над "Партизаном", оскільки суперник знявся через кілька позитивних тестів на коронавірус.
  • 1/8 фіналу: "Епіцентр-Подоляни" (Україна) – "Сааремаа" (Естонія) - 3:2 (25:20, 20:25, 25:22, 23:25, 15:13)
  • 1/4 фіналу: "Епіцентр-Подоляни" (Україна) - "Леви" (Чехія) - 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start