12 градусів. Кропивничанка з батьком мерзнуть у власній квартирі

12 градусів. Кропивничанка з батьком мерзнуть у власній квартирі

12 градусів. Кропивничанка з батьком мерзнуть у власній квартирі
Суспільне: Кропивницький

12 градусів тепла – така температура в квартирі 60-річної кропивничанки Людмили Ґінькевич. Жінка розповіла, що перебої з теплопостачанням тривають протягом 5 років. Живе у квартирі разом із батьком, якому 85 років. Щороку звертається до житлово-експлуатаційної організації, яка обслуговує будинок, та до теплопостачального підприємства.

Об 11:00 9 грудня у кімнатний термометр показував 12 градусів тепла. Теплими були декілька ланок радіатора. З початку опалювального сезону, 1 листопада, тепла в квартирі не було. Будинок обслуговує житлово-експлуатаційна організація №1 – розповіла Людмили Ґінькевич: ”Звернулася, щоб вони хоч повітря випустили з батарей. Прийшли сантехніки, подивилися батареї, пересвідчилися, що вони холодні. І сказали, що це наша проблема. Сказали, що треба чистити радіатори. Їх треба знімати і мити. Наймати когось – потрібні гроші. Пенсія маленька – 2 тисячі, потрібно буде віддати все. Що робити далі, чесно, не знаю”.

Жінка звернулася в теплопостачальне підприємство (”Теплоенергетик” – ред.). Працівниця компанії склала відповідний акт.

Читайте також: 44 гривні 73 копійки. У Кропивницькому новий тариф на воду обговорили онлайн.

Майстриня житлово-експлуатаційної організації № 1 Світлана Шумська сказала, що у квартирі холодно через неякісне теплопостачання. За її словами, відповідають за стояки. Вони, каже, у робочому стані: ”Пів батареї гріє – така подача тепла. А розводка всередині квартири – на відповідальності мешканців. Обслуговування батарей не входить в квартплату”.

Начальниця енергоінспекції комунального підприємства ”Теплоенергетик” Інна Латаєва сказала, що опалення до цього будинку подають. За її словами, в міжопалювальний період стоякові трубопроводи, вертикальні стояки і стояки, які проходять по підвальному приміщенню, повинен промивати балансоутримувач – ЖЕО. На підприємстві створили технічну комісію. Працівники ”Теплоенергетика” допоможуть співробітникам житлово-експлуатаційної розповітрити систему опалення окремих стоякових трубопроводів: ”Хочу наголосити, що борг мешканця за спожиту теплову енергію складає більше 56 тисяч гривень. Інших звернень, за минулі опалювальні періоди, від споживача не надходило”.

Перерахунок оплати за теплопостачання Людмилі Ґінькевич зроблять з 7 грудня – з моменту її звернення до ”Теплоенергетика”, відповідно до складеного акту. Жінка каже, що платити за відсутність тепла в квартирі не буде.

На початок