Наймолодшому сільському голові Кіровоградщини 29 років

Наймолодшому сільському голові Кіровоградщини 29 років

Наймолодшому сільському голові Кіровоградщини 29 років Суспільне: Кропивницький

Наймолодшому в Кіровоградській області сільському голові Рівнянської громади Олександру Пєшехонову 29 років. За нього на виборах проголосували більше ніж половина виборців – 50,24%. Каже: має надію і впевненість в тому, що виправдає довіру людей, і забезпечить розвиток цієї території.

Головує Олександр Пєшехонов другий тиждень. Пенсіонерка Анна Харлаш прийшла просити виділити гроші на дрова.

Малозабезпеченим жителям, – каже Олександр Пєшехонов, – не відмовляють у матеріальній допомозі: ”У минулому році виділили майже 350 тисяч гривень, у цьому році трошки менше – 250”.

Анна Харлаш каже, – на виборах голосувала за Олександра Пєшехонова: “Він хороший чоловік, чого ж за нього не проголосувати. Молодий, краще буде керувати. Постав старого, що старий? Що за робота з нього?”

Нині, – каже Олександр Пєшехонов, – головне завдання створити нові відділи: фінансовий, соціального захисту, освіти, молоді та спорту, культури і туризму, буде Центр надання соціальних послуг: ”Робота досить цікава, але зараз потрібно розуміти те, що вона максимально ускладнена. Чому? Нема нічого, створити потрібно все.”

Одна із надважливих проблем, – говорить голова, – це стан дороги державного значення, яка проходить через центр села: "У нас аварійна ситуація неодноразово складалася із катастрофічним станом дороги. Вже є проєкт, здійснюється процедура відкритих торгів. Маємо надію, що будуть виконані роботи по капремонту”.

Серед планів голови – зробити вуличне освітлення, відремонтувати водопровід та покрівлю сільської амбулаторії, побудувати сучасні очисні споруди в Рівному: “Резервуари очисних споруд – це ще радянська система, яка не функціонує і очистки практично не відбувається. Якщо трапиться протікання, це все потрапить в річку Червоний Ташлик і приведе до значних екологінннчих неагтивних наслідків”.

До Рівнянської громади увійшло сім сільських рад, це майже одинадцять тисяч людей.

Що відомо

6 грудня вступив у дію закон про реорганізацію громад і районів. До кінця року керівникам та депутатам новостворених районів і громад потрібно ухвалити низку рішень, кадрових, пов’язаних з повноваженнями, бюджетами, комунальним майном. Цей закон дає можливість створити районні державні адміністрації в нових районах. У Кіровоградській області їх чотири – Голованівський, Кропивницький, Новоукраїнський та Олександрійський.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди