У "Буковелі" прокоментували, чи дотримуватимуться повного локдауну

У "Буковелі" прокоментували, чи дотримуватимуться повного локдауну

У "Буковелі" прокоментували, чи дотримуватимуться повного локдауну
Facebook

Івано-франківські підприємці попереджають про можливе перекриття дороги до "Буковелю", якщо курорт працюватиме під час повного локдауну. Суспільне Карпати з’ясовувало, чи дотримуватимуться на гірськолижному курорті введених обмежень.

За словами голови громадської організації "Комітет підприємців міста Івано-Франківська" Ігоря Метлюха, підприємці вимагають рівних умов праці для всіх.

"Суспільна думка така, що це несправедливо. Це є вибірковість закону. Або всі рівні перед ним, або у нас нема соціальної держави, і народ має якісь права на дії у відповідь. Шляхи на Буковель будуть перекриті, я так думаю. Тому, що цю ідею підтримують організації по всій Україні. Це не буде якась окрема акція тут на місці", - каже Ігор Метлюх.

Приватна підприємиця Оксана Дашко каже, що навіть попри пандемію не розуміє, чому влада вводить додаткові обмеження: "Закон один для всіх - як для "Буковелю", так і для нас. Він працює, працюємо і ми. Він закритий, закриті і ми. "Епіцентр" працює, працюємо і ми. Всі перед законом однакові, а не подвійні стандарти – для когось більше, для когось менше".

У "Буковелі" прокоментували, чи дотримуватимуться повного локдауну
У "Буковелі" прокоментували, чи дотримуватимуться повного локдауну. Суспільне Карпати

Про те, що новий сезон у Буковелі розпочнеться до шостого грудня, у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook повідомив співвласник курорту Олександр Шевченко. Під час звернення він сказав: "Тут ніякий вірус не живе".

Про те, як гірськолижний курорт буде працювати в період, коли уряд України введе локдаун, Суспільне запитало в прессекретарки "Буковелю" Віталії Васильчук.

"Буковель" працює відповідно до всіх постанов Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я, головного санітарного лікаря. Якщо впровадять якісь обмеження чи локдаун, то ми будемо дотримуватися усіх норм, які встановила держава. Ми працюємо в звичному режимі, якщо будуть якісь постанови, то ми, відповідно, будемо їх дотримуватися", - каже Віталія Васильчук.

Згідно з повідомленням у Facebook прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, із ймовірністю 100 % заборонять діяльність чи проведення святкових концертів, дискотек, масових заходів у приміщеннях, роботу нічних клубів, хостелів, торгово-розважальних центрів.

Із ймовірністю 95 % буде забороненою діяльність музеїв, кінотеатрів, театрів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

Також уряд може заборонити святкові ярмарки та роботу спортзалів та фітнес-центрів. Ймовірність закриття цих закладів Денис Шмигаль оцінює в 90 %.

Вибір редакції

На початок