Команда ексголови ОДА добудує мостоперехід у Херсоні – заява Юрія Гусєва

Команда ексголови ОДА добудує мостоперехід у Херсоні – заява Юрія Гусєва

Команда ексголови ОДА добудує мостоперехід у Херсоні – заява Юрія Гусєва
Суспільне Херсон

Ексочільник Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв пообіцяв і надалі координувати питання завершення будівництва мостопереходу Таврійський-ХБК у Херсоні.

Про це він повідомив під час своєї останньої пресконференції як голови ХОДА.

"Минулого тижня я мав можливість кілька разів спілкуватись із Президентом України. Він доручив мені і надалі координувати питання завершення будівництва мостопереходу. Ви знаєте, що були виділені додаткові кошти цього року – 300 мільйонів гривень. Наразі там ведуться активні роботи. Щоб реалізувати це доручення і низку інших, Володимир Зеленський визначив виконувачем обов’язків голови Херсонської обласної державної адміністрації мого заступника з інфраструктури Сергія Козиря. Я обіцяю регулярно повертатись на Херсонщину, допомагати Сергію В’ячеславовичу і нашій команді реалізовувати ті завдання, які поставив Президент, і обіцяю на всіх рівнях, у всіх кабінетах лобіювати інтереси Херсонщини".

На питання, чому Сергія Козиря призначили виконувачем обов’язків голови, а не головою облдержадміністрації, Юрій Гусєв відповів наступне:

"Президент вимагає виконання його доручення – добудувати мостоперехід. Він оцінить роботу Сергія В’ячеславовича і нашої команди у рамках реалізації цього важливого завдання. Я буду всіляко допомагати на рівні уряду, депутатів, Офісу Президента, щоб цей проєкт було реалізовано. Особисто у мене сумнівів немає, що у травні 2021 року ми проїдемось першою новозбудованою чергою мостопереходу. До цього дня я отримую щоденний моніторинг, я виїжджав на будівництво щотижня, я переконаний, що це буде головне завдання і для Сергія В’ячеславовича".

Що відомо

  • Верховна Рада України на черговому засіданні четвертої сесії Дев'ятого скликання проголосувала в другому читанні за зміни до державного бюджету на 2020 рік. Згідно з одним із пунктів документу, на Херсонщину мають надійти 300 мільйонів гривень на добудову мостопереходу між мікрорайонами Таврійський та ХБК.
  • Вперше про ідею зведення мостопереходу між вулицею Залаегерсег та проспектом адмірала Сенявіна у Херсоні заговорили 43 роки тому. 1989 року почалась робота над першим проєктом магістралі, яка мала б розвантажити інші автомобільні дороги міста і з’єднати два мікрорайони – ХБК і Таврійський.
На початок