Призупинили членство у партії через підписаний у Львівській обласній раді меморандум — рішення УГП

Призупинили членство у партії через підписаний у Львівській обласній раді меморандум — рішення УГП

Призупинили членство у партії через підписаний у Львівській обласній раді меморандум — рішення УГП
Львівська обласна рада

Політрада Української Галицької Партії прийняла рішення відсторонити Тараса Чолія від керування Львівською обласною організацію УГП. А також призупинити його членство в партії і членство його заступника Івана Щурка.

Як повідомив Суспільному співзасновник Української Галицької Партії Богдан Панкевич, таке рішення прийняли після того, як 1 грудня Тарас Чолій підписав меморандум про об’єднання та співпрацю політичних сил у Львівській обласній раді.

"Тиждень тому політична рада партії застерегла наших депутатів у Львівській обласній раді від створення коаліцій та інших угод в форматі більшості з певними політичними силами, але ж на першому ж засіданні — це було порушено. В зв’язку з тим, що в партії навіть в такій демократичній як наша, існує дисципліна, зібралась сьогодні (3 грудня, — ред.) політрада і прийняла такі рішення – відсторонити на час з’ясування всіх обставин", — каже Богдан Панкевич.

Меморандум про співпрацю підписали 5 політичних партій — «Європейська солідарність», “Батьківщина”, “Голос “, «Народний Рух України» та “Українська Галицька Партія”. Політрада УГП вимагає відкликати підпис Чолія під Меморандумом про співпрацю.

"Чому ми підписували? Тому що ми зрілі політики і ми є вперше у Львівській обласній раді. Партія «Європейська Солідарність» запропонувала широкий, рамковий меморандум про участь усіх демократичних сил на благо розвитку Львівщини. Ми відповідно такий меморандум підтримали і підписали", — пояснив Суспільному Тарас Чолій.

Що відомо

  • Львівську облраду очолить депутатка від "Європейської Солідарності" 39-річна Ірина Гримак.
  • 1 грудня о 11:00 годині розпочалася перша сесія депутатів Львівської облради VIII скликання. До участі у сесії зареєструвалися усі 84 депутати.
  • Під час засідання оголосили про створення 9 депутатських фракцій.
  • Євгена Гірника від "Батьківщини" та Юрія Холода від "Слуги народу" призначили заступниками голови Львівської обласної ради.
  • 5% бар'єр до Львівської обласної ради подолали 9 партій: Європейська Солідарність, Слуга Народу, Самопоміч, Батьківщина, Голос, Свобода, Народний рух України, Українська галицька партія та За майбутнє.
  • Від Європейської Солідарності до Львівської обласної ради пройшли – 28 депутатів. Від Слуги Народу та Самопомочі — по 9 депутатів. Від партії Батьківщина та Голос пройшли по 7 депутатів. Від Свободи, Народного руху України, Української Галицької партії та політичної партії "За майбутнє" по 6 депутатів.
На початок