50 студентів із 8 країн створили онлайн спільний альбом із соціальним меседжем

50 студентів із 8 країн створили онлайн спільний альбом із соціальним меседжем

50 студентів із 8 країн створили онлайн спільний альбом із соціальним меседжем

30 листопада студенти українського проєкту Eastern European Music Academy опублікували у Soundcloud музичну компіляцію. Про це повідомляється у пресрелізі діджітал-академії.

Протягом 3 місяців 50 студентів із 8 країн поглиблювали музичні знання й вчилися спільно писати пісні. Результатом стала компіляція з 5 треків, у яких музиканти через творчість обговорювали актуальні й болючі проблеми сучасного суспільства.

"Я був дійсно вражений якістю треків, написаних нашими студентами протягом останніх місяців. Учасники проєкту жодного разу навіть не зустрічались в реальному житті, тому в нас були певні побоювання, чи спрацює "креативна хімія" між ними. Але зараз, презентуючи компіляцію на нашому лейблі, ми з упевненістю можемо сказати, що музика та творча енергія — сильніші за державні кордони та локдауни!", — каже Іштван Томас (Istvan Tomas), директор литовського лейбла MONOKEY, на якому випускається Eastern European Music Compilation 2020.

Список треків

  • "End Is Near" – Ferko (Ферко), Rostany (Ростані) та Vic Villian (Пол Уільян). Колаборація артистів і менеджерів з Угорщини та Шотландії про переживання людства за часів пандемії, коли нам здається, що кінець зовсім близько.
  • "ZARA SA" – колаборація артистів з Білорусі, Індії та Естонії Monika Bhola (Моніка Бхола), Andru Namaste (Андрій Намасте).
  • "Don`t Play the Fool" – артисти з Польщі, Угорщини та Естонії Karo Glazer (Каро Глайзер) та Zsud (Зюк). Це протестна пісня у підтримку репродуктивних прав у Польщі.
  • "The Game" – у виконанні музикантів з Польщі, Литви, України, Естонії та Угорщини: 3 Months Later (спільно з Аннанака), Bjelle (Б'елле), Hanna Zhanova (Ганна Жданова), Krapra; Koma (Крапка;Кома), Mari Meetalo (Марі Меєнтало), Nathalie Robelot (Наталі Робелот), Santa Salna-Buliga (Санта Сальна-Буліга) та Serban-Ionut Georgescu (Щербан-Йонут Георджеску). Цією піснею виконавці хочуть підтримати людей, які шукають своє місце в житті.
  • "When I`m Gone" – пісня молодих українських музикантів Макса Параграфа, Артура Лісного та Богдана Бєляєва у колаборації з румунським артистом Раду Караджа. Трек розповідає о соціальній ілюзорності навколишньої реальності.

Що відомо

Eastern European Music Academy – безкоштовний навчальний нетворкінг-проєкт, який об'єднує представників музичної індустрії з 8 країн Західної Європи. Його мета – допомогти музикантам і музичним менеджерам пережити кризу концертної індустрії.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше