Україна виборола друге місце у групі відбору на жіноче Євро-2022 та вийшла в плей-оф кваліфікації УАФ

П'ята перемога поспіль жіночої збірної України у відборі дозволила їй фінішувати на другому місці.

Боротьба у групі I перед останнім туром відбору велася тільки за друге місце: в Ірландії було 13 очок, в України - 12. В останньому турі Ірландія на своєму полі приймала Німеччину, а Україна грала проти Чорногорії в Києві.

Для виходу в плей-оф з групи Україні потрібно було набирати більше очок у останньому матчі, ніж Ірландія.

Перший тайм у Києві пройшов на зворотніх курсах. Україна відкрила рахунок на 5 хвилині: забили з пенальті, але уже за хвилину чорногорки зрівняли рахунок у матчі (1:1). До кінця тайму в обох команд було ще кілька моментів, аби забити другий м'яч, але ніхто не зміг відзначитися.

На початку другого тайму Чорногорія залишилася в меншості, а Україна забила другий м'яч на 74 хвилині - Надія Куніна замкнула простріл з флангу.

У другому таймі Чорногорія атакувала значно менше, а після пропущеного м'яча взагалі нічого не створила. Відтак, Україна - Чорногорія 2:1. У паралельному матчі Німеччина обіграла в гостях Ірландію з рахунком 3:1.

Друге місце в групі та вихід у плей-оф відбору здобула Україна, яка виграла п'ять матчів поспіль (три перші - поразки: двічі від німкень, одного разу від ірландок). Німеччина напряму вийшла на турнір.

Що далі для жіночої збірної України з футболу

• Матчі плей-оф за вихід на Євро-2022 відбудуться у квітні 2021 року.
  • Шість команд, які посіли друге місце, будуть розбиті на пари та розіграють три місця на турнірі.
  • Усі учасники плей-оф визначаться пізніше.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start