Україна дотисла Австрію та достроково вийшла на Євробаскет-2022

Україна дотисла Австрію та достроково вийшла на Євробаскет-2022 FIBA

Україна втримала перемогу над аутсайдером групи.

За два дні після того як збірна України з баскетболу програла Словенії, команда Айнарса Багатскіса грала проти Австрії - збірної, яка програла усі три матчі відбору. У випадку перемоги, Україна гарантувала собі вихід на Євробаскет-2022.

Першу чверть Україна виграла з рахунком 16:14, а на велику перерву команди пішли за рахунку 29:30 на користь австрійців.

На старті третьої чверті Україна видала ривок 11:2, вийшла уперед на 8 очок. Ближче до кінця третьої чверті австрійці скоротили відставання до мінімум (47:45), але українці двома 3-очковими атаками знову збільшили перевагу до восьми очок - 53:45.

Перші хвилини останньої чверті пройшли за домінування австрійців: вісім підряд очок, зрівняли рахунок у матчі. А в якийсь момент вони змогли вийти вперед - 62:61 на користь Австрії.

Однак Україна вирвала перемогу наприкінці матчу: сім очок підряд, вийшли уперед на +6, після чого змогли втримати перевагу. Фінальний рахунок - 70:67.

Відбір на Євробаскет-2022. Четвертий тур

Україна - Австрія - 70:67 (16:14, 13:16, 21:15, 20:22)

Україна: Мішула (20 очок), Лукашов (14), Герун (8), Липовий (8), Павлов (6), Петров (4), Зотов (3), Шундель (3), Кравцов (2), Санон (2).

Україна - Австрія: відео огляд

Як Україна уже вийшла на Євробаскет-2022

На Євробаскет з групи відбору кваліфікується три команди з чотирьох. Перед цим матчем в України була 1 виграна (гра саме над австрійцями), у Австрії - 0.

Україна виграла і другий очний матч, відповідно за особистими іграми синьо-жовті точно будуть попереду. Незалежно від результату двох останніх турів, Україна гарантувала собі місце на Євробаскеті-2022.