Україна провалила старт гри у відборі на Євробаскет-2022 й програла Словенії

Україна провалила старт гри у відборі на Євробаскет-2022 й програла Словенії FIBA

Провал у першій чверті не залишив шансів Україні.

Збірна України з баскетболу проводила перший матч у відборі на Євробаскет-2022 з лютого 2020 року. Тоді у перших двох турах українці обіграли Австрію та програли Угорщині.

У третьому турі, який відбувається у "бульбашці", Україна грала проти Словенії - чинних чемпіонів Європи, які виступали без більшості лідерів. У словенців також 1 перемога та 1 поразка у відборі.

Україна нічого не показала у перші 15 хвилин - за цей час словенці відірвалися вперед з рахунком 42:11. Українці програли першу чверть з розгромним рахунком 9:33, а також продовжували провалюватися на старті другої чверті. Утім, до кінця першої половини гри Україна трохи скоритила відставання до -22.

Усю другу половину українці грали активніше, їм потрібно було багато атакувати. Ще за 7 хвилин до кінця матчу Словенія вигравала 15 очок і, здавалося б, контролює хід матчу. Але за дві хвилини до сирени українці скоритили відставання до 8 очок і відзахищалися, бігли в швидкий відрив.

У цей момент Юссув Санон не порозумівся з В'ячеславом Бобровим - втратив м'яч ще біля свого щита, словенці підібрали і заробили штрафний. Так рахунок став -9 для України, хоча могло б бути -6.

Зачепитися більше нагод за цю гру не було. Перемога Словенії - 84:73. Усю свою перевагу словенці здобули ще на старті матчу.

Відбір на Євробаскет-2022. Третій тур

Словенія - Україна 84:73 (33:9, 17:19, 13:19, 21:26)

Україна: Герун (15 очок), Шундель (14), Санон (13), Кравцов (11), Бобров (11), Павлов (4), Лукашов (3), Липовий (2)

Турнірна таблиця групи

1. Угорщина - 2/0
  2. Словенія - 2/1
  3. Україна - 1/2
  4. Австрія - 0/2

• Україна зіграє також матч проти Австрії - у понеділок, 30 листопада. Початок - о 18:10.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс