"Стрибнув" на 96 місць. Віталій Сачко дебютує в топ-400 рейтингу АТР

"Стрибнув" на 96 місць. Віталій Сачко дебютує в топ-400 рейтингу АТР facebook.com/ErsteBankOpen

Українець здійснив стрибок у рейтингу тенісистів.

Віталій Сачко піднявся на 400-е місце в рейтингу Асоціації професіональних тенісистів (АТР).

Спортсмен здійснив найбільший стрибок у своїй кар'єрі та вирвався вперед на 96 місць. Серед українських тенісистів Сачко тепер на четвертому місці.

Першим у цьому рейтингу серед українців залишається Сергій Стаховський (322 очки), який опустився на дві позиції загалом. Тепер Сергій на 202-му місці. На 214-му місці Ілля Марченко (278 очок), який залишився на цьому місці з минулого тижня.

368-м став Владислав Орлов (111 очок). Хороші виступи на турнірах у Єгипті дозволили Орлову піднятися одразу на 19 місць. Останнім серед українських тенісистів у топ-500 став Данило Каленіченко (70 очок). Наразі він посідає 488-е місце.

Першим у рейтингу залишається серб Новак Джокович із 12 030 очками в активі. Другий - іспанець Рафаель Надал (9 850 очок). Замикає трійку лідерів австрієць Домінік Тім (9 125 балів).

• 488. Данило Каленіченко (Україна) - 70 очок

Віталій Сачко вперше вийшов до півфіналу челленджера в своїй кар'єрі. Саме це дозволило йому продемонструвати такий ривок у рейтингу АТР. У 1/2 фіналу українець поступився аргентинцю Тьяго Агустіну Тіранту.

Який наступний турнір для українця

Віталій Сачко стартуватиме в основній сітці турніру в бразильському Кампінасі. У першому колі на українця чекає поєдинок проти 217-ї ракетки світу Ренцо Оліво з Аргентини.

Сам турнір проходитиме з 30-го листопада до 6-го грудня. Призовий фонд змагань: 52 080 доларів

ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс