Віталій Сачко програв у півфіналі одиночного та в фіналі парного розряду челленджера в Лімі facebook.com/ATPLimaChallenger

Українець програв у 1/2 фіналу челленджера.

Тенісист Віталій Сачко протистояв аргентинському супернику Тьяго Агустіну Тіранту в матчі за вихід до першого фіналу челленджера в кар'єрі українця.

У першому сеті українець виграв лише два гейми та поступився з рахунком 2:6. А в другій партії у Сачка був шанс реабілітуватися, але свої шанси Віталій не використав. Загалом, другий сет закінчився з рахунком 4:6 на користь Тіранта.

Сачко програв на своїй подачі 3 гейми і не реалізував жодного з 7 своїх брейкпоинтов. Для українця це був дебютний півфінал на турнірах ATP Challenger в кар'єрі.

Челленджер у Лімі. Півфінал у чоловічому одиночному розряді

Віталій Сачко (Україна) - Тьяго Агустін Тірант (Аргентина) - 0:2 (2:6; 4:6)

Тривалість матчу: 1 година і 45 хвилин

Сачко програв у фіналі парного розряду челленджера в Лімі

У вирішальному матчі Віталій Сачко і американець Коллін Альтамірано поступилися іспанському дуету Іньіго Сервантесу і Оріолю Роке-Батальї - 3:6, 4:6. Тенісисти провели на корті одну годину ігрового часу.

Сачко і Альтамірано вперше грали разом. Вони реалізували один із трьох брейк-поінтів і програли три гейми на своїй подачі. Це був перший фінал для українця в парних розрядах челленджера.

Який наступний турнір для українця

Віталій Сачко стартуватиме в основній сітці турніру в бразильському Кампінасі. У першому колі на українця чекає поєдинок проти 217-ї ракетки світу Ренцо Оліво з Аргентини.

Сам турнір проходитиме з 30-го листопада до 6-го грудня. Призовий фонд змагань: 52 080 доларів

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс