Зимовий еко-табір "Зелена школа" почався в Ужгороді

Зимовий еко-табір "Зелена школа" почався в Ужгороді

Зимовий еко-табір "Зелена школа" почався в Ужгороді
Оригінальне

20 учнів з двох загальноосвітніх шкіл Ужгорода вчилися фотографувати природу у зимовому еко-таборі «Зелена школа». За словами тренерки еко-школи Катерини Станкевич-Коваль, тема занять на цих канікулах — «Водні системи. Фотографія».

Так на набережній річки Уж відбувається практичне заняття для відвідувачів еко-табору «Зелена школа». Учні спостерігають за природою та птахами, потім їх фотографують.

НЕЛЯ СИМЧЕРА, відвідувачка табору

«Я фотографувала качок. Вони дуже красиві, хочу навчитися обробляти фотографії красиво, і красиво фотографувати. Люблю фотографувати природу, також тварин. На них самі красиві фото виходять».

Під час практичного заняття Євген Тегза сфотографував річку. Зараз в обласній бібліотеці імені Федора Потушняка обробляє світлину на комп’ютері.

ЄВГЕН ТЕГЗА, відвідувач табору

«Я повинен її відредагувати цю фотографію, я використовую програму джіл, ось наприклад, колір, баланс, насиченість кольорів, і тому подібне. Зараз я обираю, коротку насиченість і обираю, що мені потрібно. Я навчився редагувати фотографії та правильно фотографувати. Я дізнався багато про екологію, як правильно берегти природу».

Шестикласниця Дарина Грицакович розповідає чому навчилася під час занять у екотаборі.

ДАРИНА ГРИЦАКОВИЧ, відвідувачка табору

«Правильно фотографувати, розказали про правила всякі, які нам треба було б засвоїти, щоб правильно сфотографувати, щоб фотографія виглядала красиво. Ще мені цей табір сподобався тим, що нас не заставляли вчити щось, а ми самі, нам цікаво».

Сім правил композиції при створенні фотографії навчилися застосовувати учні, розповіла тренерка еко-табору «Зелена школа» Катерина Станкевич-Коваль.

КАТЕРИНА СТАНКЕВИЧ-КОВАЛЬ, тренерка еко-табору

«Ця ідея народилася саме через те, що діти більше люблять займатися якоюсь діяльністю, особливо природоохоронною через якісь види мистецтва, чи через корисні навички, які їм потрібні будуть потім в житті. Тому ми подумали що це буде їм цікаво, через фотографію навчитися любити природу, навчитися розуміти життя річки, вивчати життя річки фотографуючи».

За словами Катерини Станкевич-Коваль, заняття у еко-таборі відбуваються чотири рази на рік під час канікул. Відвідувати його можуть усі охочі учні шкіл міста.

На початок