В Італії засудили 25 мафіозі з синдикату "Sacra corona unita"

В Італії засудили 25 мафіозі з синдикату "Sacra corona unita"

В Італії засудили 25 мафіозі з синдикату "Sacra corona unita"
АР

Італійський суд виніс обвинувачувальні вироки 25 членам кримінального синдикату "Sacra corona unitaСвята об'єднана корона" з регіону Апулія.

Про це повідомляє інформагентство Ansa.

Членів мафіозного синдикату, серед яких декілька босів, визнали винними у вимаганні грошей, пограбуванні, незаконному зберіганні зброї та замаху на вбивство. Злочинців присудили до різних термінів ув'язнення, з яких найбільший – 18 років.

Члени апулійського мафізного клану "Sacra corona unita" опинилися на лаві підсудних через події 9 серпня 2017 року. Тоді поблизу міста Фоджа відбулися "розбірки" між місцевими кланами, в результаті яких загинуло 4 людини, серед яких один з босів місцевої мафії, його родич та двоє випадкових свідків.

Поліція Італії провела близько 60 спецоперацій у справі вбивств у Фоджі, за підсумками яких було затримано близько 400 людей та вилучено десятки тон наркотиків.

Кримінальний синдикат Sacra corona unita (Об'єднана священна корона) виник на початку 1970-х років в регіоні Апулія на півдні Італії. До синдикату входить близько 50 кланів загальною чисельністю 2000-2500 осіб. Угрупування спеціалізується на контрабанді сигарет, наркотиків, зброї та торгівлі людьми.

Що відомо

  • В італійському місті П'яченца заарештували групу військових поліцейських (карабінерів) і розформували їхнє відділення після того, як місцеві слідчі розкрили низку злочинів, що, ймовірно, були скоєні у військовій казармі.
  • В Італії мафія почала безкоштовно роздавати продукти людям, які потребують допомоги. Експерти наголошують, що таким чином кримінал заробляє лояльність, і за його послуги пізніше доведеться платити.
  • Сицилійський бізнесмен Джузеппе Піраїно і ще 12 осіб дали свідчення проти 20 ймовірних мафіозі, які вимагали у них гроші.

На початок