КМДА закликала дітей та батьків уникати масових заходів на новорічні свята

КМДА закликала дітей та батьків уникати масових заходів на новорічні свята

КМДА закликала дітей та батьків уникати масових заходів на новорічні свята
УНІАН

Київська міська державна адміністрація закликає дітей та їхніх батьків уникати масових заходів під час новорічних свят, зокрема у школах та дитсадках.

"За щорічною статистикою, у грудні завжди спостерігається збільшення захворюваності на грип та ГРВІ Гостра респіраторна вірусна інфекція , а цього року додався ще й COVID-19. Тож Департамент освіти та науки закликає дітей та їхніх батьків утриматися від відвідування масових заходів під час різдвяно-новорічних свят, зокрема, від проведення традиційних концертів у школах і дитсадках", — цитує пресслужба КМДА виконувача обов'язків першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

Він нагадав, що станом на 25 листопада у двох третинах столичних закладів загальної середньої освіти є класи, закриті на карантин. У кожному четвертому садочку міста також є закриті групи, а відвідуваність садків складає 51% від загального списку. За його словами, більшість шкіл уже давно працює з використанням дистанційних технологій навчання, адже велика кількість школярів та педагогів мають підтвердження захворювань на коронавірус.

"Місто вимушене підлаштовуватися під нові реалії, тому цього року ми закликаємо дітей та їхніх батьків, окрім щоденного моніторингу температури та обов’язкового носіння масок у громадських місцях, утриматися від відвідування масових заходів під час новорічних свят, зокрема, від проведення традиційних концертів у школах і дитсадках", – сказав Мондриївський.

Він наголосив, що наразі пріоритетом є збереження здоров’я дітей, їхніх батьків та педагогів. Столичні заклади освіти готові до нових викликів пандемії: усі вони забезпечені масками, термометрами та засобами для дезінфекції у достатній кількості. Проте для того, щоб не припиняти звичне життя міста, кожен киянин має свідомо поставитися до дотримання протиепідемічних заходів.

Що відомо

  • Кабінет міністрів та Офіс президента розглядають два варіанти запровадження локдауну у період новорічних свят через поширення захворюваності на COVID-19. Який сценарій обере влада, залежить від темпів поширення СOVID-19 і завантаженості медичної системи.
  • На відзначення новорічних та різдвяних свят Київська міська державна адміністрація витратить 400 тисяч гривень з бюджету столиці.
  • Київ планує цьогорічне святування Дня Святого Миколая, Нового року й Різдва на Софіївській і Контрактовій площі попри пандемію COVID-19. Головна ялинка столиці-2021 буде штучна і вища за 30 метрів, а загалом на святкування витратять понад 30 мільйонів гривень.
На початок