Фігурне катання на роликах: як проходить сумський фестиваль в умовах карантину

Фігурне катання на роликах: як проходить сумський фестиваль в умовах карантину

Фігурне катання на роликах: як проходить сумський фестиваль в умовах карантину Суспільне Суми

Уже другий рік поспіль у манежі в Сумах проводять Фестиваль з фігурного катання на роликових ковзанах "Загартовані діти". Діти від чотирьох до 14-ти років показують свої вміння колегам. Цього року фестиваль проходить за карантинних обмежень, хто брав участь дізнавались журналісти Суспільного.

"Це діти вихованці відділення фігурного катання на роликових ковзанах та діти дитячої ліги фігурного катання на роликових ковзанах у Сумській області", – розповідає про учасників керівник дитячої ліги фігурного катання на роликових ковзанах у Сумській області Світлана Каравай.

З її слів, у фестивалі беруть участь 20 учасників. Захід закритий, тому всі фігуристи – сумчани.

За кілька днів маленькі спортсмени поїдуть змагатися в Харків, але на ковзанах, а не на роликах. Під час фестивалю тренери дивляться на готовність дітей до змагань. Утім і на фестивалі не обійдеться без нагород.

"Всі дітки будуть нагороджені медалями. Також всі дітки будуть відзначені Олімпійським комітетом, який (ми дуже вдячні) завітав до нас. Вони також принесли комплекти своїх подарунків. Також у нас буде окрема подяка шоу-гурту, які будуть виступати. Вони отримають кубок за участь у нашому фестивалі", – говорить керівниця дитячої ліги.

Читайте також

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс