Сумські баскетболісти вдруге вибороли перемогу у новомосковських

Сумські баскетболісти вдруге вибороли перемогу у новомосковських Скрін з трансляції матчу

Баскетбольний клуб "СумДУ" у Новомосковську зіграв матчі п’ятого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги проти місцевої команди. В результаті – дві перемоги.

Під час першого матчу туру, першу чверть виграли баскетболісти "Новомосковська" з перевагою у 11 очок, а три наступні чверті – сумчани, які врешті перемогли з рахунком 116:94.

Сьогодні 24 листопада сумські баскетболісти виграли три перші чверті поєдинку з перевагою у 16-ть пунктів. В останній чверті новомосковці змогли взяти перевагу у 2 очка. Так баскетбольний клуб "СумДУ" виграв другий матч з рахунком: 102:88.

"Зустрілись команди різних вагових категорій. У Сумах два повноцінні склади. Я вважаю, що на цей момент результати добрі. Це максимум, що ми могли вижати", – коментує програші головний тренер БК "Новомосковськ" Ігор Кобець.

"На цей тур ми їхали та планували дві перемоги. Що у нас і вийшло. Але хочу бажати кращої гри", – зазначає головний тренер БК "СумДУ" Ярослав Ковальов.

Сумчани після восьми матчів в активі мають 12-ть очок і шосте місце у турнірній таблиці групи.

• У столиці 16 листопада розіграли Кубок України з баскетболу 3х3 серед молодіжних команд навчальних закладів II – IV рівнів акредитації. Вже втретє команда сумчан з баскетбольного клубу "SumDU" здобула першість у цих змаганнях.
  • Баскетбольний клуб “СумДУ” грав на виїзді з криворізьким “Кривбасом”. Черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд вищої ліги відбувся цими вихідними.