До Верховної ради 3 вересня надійшли заяви про відставку від міністрів з питань стратегічних галузей промисловості, юстиції та захисту довкілля та природних ресурсів, голови Фонду державного майна, а також від віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішиної й міністерки реінтеграції Ірини Верещук.
Про це у Facebook написав спікер парламенту Руслан Стефанчук.
Заяви про звільнення подали:
- Олександр Камишін, міністр з питань стратегічних галузей промисловості;
- Денис Малюська, міністр юстиції;
- Руслан Стрілець, міністр захисту довкілля та природних ресурсів;
- Віталій Коваль, голова Фонду державного майна України.
Стефанчук заявив, що всі чотири заяви Верховна рада розгляне на одному з найближчих пленарних засідань.
Згодом Стефанчук опублікував і заяву Стефанішиної.
У відставку також подала віцепрем'єрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
Камишін прокоментував у Telegram, що продовжить працювати в оборонній сфері України, але в іншій ролі. Якій саме — не навів.
"Готуюсь до закритого звіту перед комітетами економіки і оборони, а також до відкритого звіту у Верховній раді", — додав міністр.
Народний депутат Ярослав Железняк написав, що Камишіну планують запропонувати підвищення, щоправда, нардеп не знає, що буде далі з Мінстратегпромом.
Також за даними Железняка, замість Стрільця Міндовкілля може очолити заступниця міністра з питань європейської інтеграції Світлана Гринчук.
Водночас парламентар не знав про плани Малюськи звільнитися.
Суспільне звернулося по коментар до Дениса Малюськи, Руслана Стрільця та команди Олександра Камишіна та чекає на відповіді.