"Галичанка" розбила суперниць у першому матчі Європейського Кубка з різницею в 16 голів Федерація гандболу України

Рахунок матчу - 33:17 на користь львів'янок.

Чемпіонки України з гандболу, львівська "Галичанка", стартувала в розіграші реформованого Європейського КубкуРаніше турнір називався Кубок Виклику. Це третій за престижністю єврокубковий турнір з третього раунду. Перші суперниці українок - "ЗРК Куманово" з Північної Македонії.

Клуби змогли домовитися між собою щодо спареного проведення обох ігор: матчі будуть зіграні у Львові.

У першому матчі "Галичанка" змогла заробити надкомфортну перевагу - українки перемогли суперниць з різницею у 16 м'ячів, 33:17.

Перший тайм гри пройшов під контролем "Галичанки", однак слабка реалізація моментів ніяк не дозволяла львів'янкам піти у відрив. Зрештою, на перерву команди пішли за рахунку 11:8.

У другому таймі "Галичанка" марнувала значно менше атак, проводила чимало стрімких контратак та карала суперниць за їх нереалізовані моменти. Як наслідок, перевага у рахунку почала зростати - і склала 16 м'ячів, 33:17.

"Галичанка" закинула 33 голи з 60 кидків, у "ЗРК Куманово" - 17 м'ячів з 51 кидка. Воротарка "Галичанки" Марія Гладун здійснила кілька ефектних сейвів, і навіть подвійних.

А найкращою бомбардиркою українок стала Тетяна Поляк - 8 точних кидків, по чотири в кожному таймі.

Гандбол. Жінки. Європейский Кубок. 3-й раунд. Перший матч

"Галичанка" (Україна) - "ЗРК Куманово" (Північна Македонія) 33:17 (11:8)

"Галичанка": Поляк - 8 голів, Дмитришин - 7, Фурманець - 5, Головко - 3, Майкут - 3, Шепляк - 2, Мелекесцева - 2, Маркевич - 1, Коновалова - 1, Прокопяк - 1

• Матч-відповідь між українками та північними македонками відбудеться у Львові у неділю, 22 листопада, о 12:00.
  • У разі проходження третього раунду турніру, "Галичанка" вийде в 1/8 фіналу. Матчі 1/16 фіналу будуть проведені 9/10 та 16/17 січня 2021 року.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start