У фіналі ISL випробують 800 м вільним стилем. Вона найкраще підходить Михайлу Романчуку Mine Kasapoglu

З видозміненими правилами.

Михайло Романчук у склад клубу "Аква Центуріонс" не зміг подолати груповий етап турніру ISL-2020. Незважаючи на те, що українець фінішував на подіумі у чотирьох запливах на 400 метрів, його команда посіла останнє місце у турнірній таблиці.

Утім, змагання для Романчука продовжуються.

У інтерв'ю Суспільне Спорт під час сезону українець розповідав про план організації зробити показовий виступ на дистанції 800 метрів перед фінальним матчем. Однак тоді ще не було відомо усіх деталей щодо того, як це буде влаштовано.

Безпосередньо перед фіналом ISL підтвердила показовий заплив на 800 метрів - така дистанція дебютує на цьому турнірі. Заплив відбудеться у суботу, 21 листопада, о 19:00 за Києвом.

Залежно від виступів учасників та загального враження від формату, керівники ISL прийматимуть рішення щодо включення 800-метрівки у наступний сезон.

Правила 800 метрів у рамках ISL будуть видозмінені: спортсмену недостатньо буде лише фінішувати першим, йому потрібно буде набирати очки упродовж дистанції.

Що таке "джекпот-час":

• якщо спортсмен відстав на 100 м на 2+ секунди від лідера - його очки з цього чекпоїнту передаються лідеру.
  • якщо спортсмен відстав на 400 м на 9+ секунд - його очки з цього чекпоїнту передають лідеру.
  • якщо спортсмен фінішував на 15+ секунд пізніше від лідера - УСІ очки розділяються між плавцями, які фінішували всередині 15 секунд.
  • якщо час на фініші більше ніж 7:56.00 - плавець отримує "-1" очко до свого результату.

Хто братиме участь: Михайло Романчук, Фелікс Обек (Австрія), Зейн Гроте (США), Акос Кальмар (Угорщина), Дамьєн Жолі (Франція), Девід Обрі (Франція), Генрі Крістіансен (Норвегія) та Ландер Генрікс (Бельгія)

Серед найсильніших плавців світу на дистанціїї 800 метрів - відсутній лише італієць Грегоріо Пальтріньєрі.

Як правило, на великих турнірах у короткому басейні не проходять чоловічі змагання на 800 метрів вільним стилем - стаєрська дистанція 1500 метрів.

Як Михайло Романчук виступає на ISL-2020

• Михайло Романчук змагався за команду "Аква Центуріонс". Саме Романчук дві перемоги українців на турнірі: двічі переміг на дистанціїї 400 метрів вільним стилем.
  • Михайло провів чотири матчеві зустрічі. На дистанції 400 метрів вільним стилем він усі чотири рази був на подіумі: друге, перше, третє та перше місця.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start