"Черкаські Мавпи" отримали поразку у двобої з "Дніпром"

"Черкаські Мавпи" отримали поразку у двобої з "Дніпром" Пресслужба БК "Черкаські Мавпи"

У Черкасах відбулась гра баскетбольних клубів "Черкаські Мавпи" та "Дніпро". Черкащани отримали поразку, гра завершилась з рахунком 55:74, повідомили у прреслужбі клубу.

"Черкаські Мавпи" отримали поразку у двобої з "Дніпром"Пресслужба БК "Черкаські Мавпи"

Тренер баскетбольного клубу "Черкаські Мавпи" Максим Міхельсон

Першу чверть Мавпи докладали чимало зусиль в захисті, що дало результати. Черкащани поступились в останній атаці, коли Шундель забив триочковий. Перша чверть завершилась з мінімальним відривом дніпрян. Рахунок - 15:16.

У другій чверті, атака та захист Мавп погіршилась. За більше ніж 5 хвилин черкасці не забили жодного м‘яча. До кінця другої чверті Мавпи набрали 10 очок, проти 18 у Дніпра. Загальний рахунок по завершенню чверті склав 25:34 на користь БК “Дніпро”.

Друга половина гри розпочалась не на користь Черкас. За перші 5 хвилин Мавпи здобули лише 2 очки, а Дніпро - 18. До кінця чверті гості збільшували свою перевагу. Третя чверть закінчилась з рахунком 40:66, на користь дніпрян.

В останній чверті черкасці не змогли відіграти відрив у 26 очок. Але вдалося його скоротити. Гру завершили з рахунком 55:74 на користь БК “Дніпро”.

Для черкащан це десята поразка в сезоні.

Черкаські Мавпи: Попов (15 + 9 втрат), Ткаченко (2 + 5 підбирань), Конєв (14 + 5 підбирань + 4 втрати), Дзюба (4), Скапінцев (9 + 13 підбирань + 2 блок-шота) — старт; В.Мельник, Бондаренко (5), Отверченко, Сергєєв (6 + 6 підбирань).

Головний тренер: Максим Міхельсон

Дніпро: Дугат (7 + 9 підбирань), Террелл (11 + 3 перехопленя), Глебов (8), Тимофієнко (9), Кравцов (2 + 5 підбирань) — старт; Коломойський (3), Шундель (18), Корнієнко (2 + 7 підбирань), Бобров (9), Санон (5 + 4 передачі), Закурдаєв.  Головний тренер: Денис Журавльов