"Черкаські Мавпи" у домашньому матчі поступилися "Запоріжжю"

. БК "Черкаські Мавпи"

Баскетбольна команда "Черкаські Мавпи" зазнала поразки в грі із "Запоріжжям" у домашньому матчі 23 жовтня. Гра завершилася з рахунком 66:98. Про це повідомляють на офіційній сторінці клубу.

Перший період гри пройшов не на користь "Мавп". Черкасці намагались наздогнати суперника, але не вийшло. Чверть завершилася з рахунком 18:22.

Під час другої чверті підопічні Валерія Плєханова (БК "Запоріжжя") менш ніж за три хвилини зробили ривок у 13 очок. Першу половина гри завершили з рахунком 30:52.

БК "Черкаські Мавпи"

У третьому періоді "Мавпам" не вдалось відіграти різницю в рахунку. Перевага гостей стала сягати понад 30 очок. Завершився матч із рахунком 66:98. "Мавпи" стартували в сезоні з показником− 0:5.

Наступна гра "Черкаських Мавп" відбудеться  26 жовтня проти БК “Прометей”, у Кам‘янському.