Чергова поразка: "Черкаські мавпи" поступилися "Прометею"

Чергова поразка: "Черкаські мавпи" поступилися "Прометею" фото: БК "Черкаські мави"

Баскетбольна команда "Черкаські Мавпи" зазнала поразки в грі із командою "Прометей". Гра завершилась із рахунком 101:80. Про це повідомляють на офіційній сторінці клубу.

Чергова поразка: "Черкаські мавпи" поступилися "Прометею"фото: БК "Черкаські мави"

Поєдинок відбувся 26 жовтня у місті Кам’янське.

"Черкаські Мавпи" у першій чверті були попереду. Вона завершилась із рахунком 25:29.

У другій чверті кам'янчани поступово виривались вперед. Як підсумок, господарі виграли чверть і на велику перерву команди пішли за переваги "Прометея" - 47:43.

Після великої перерви "Мавпи" трималися в рахунку. До середини чверті команда зусиллями баскетболістів Володимира Конєва і Лакі Джонса скоротила відставання до мінімуму, однак далі гравці "Прометея" знову зробили свій ривок і відірвалися на відстань 13-ти очок - 72:59.

Зараз команда "Черкаські мавпи" перебуває на 7 місці турнірної таблиці, відігравши шість матчів і завершивши всі поразками.

Наступна гра "Черкаських мавп" відбудеться 31 жовтня проти БК "Будівельник" (місто Київ).