Спортсменка з Хмельниччини на змаганнях зі стрільби виграла дві медалі

Спортсменка з Хмельниччини на змаганнях зі стрільби виграла дві медалі Фото: зі сторінки Хмельницької ОДА

Спортсменка з Хмельниччини на Відкритому Кубку України з пневматичних олімпійських вправ здобула дві медалі: золоту та бронзову. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.

Змагання, які відбувалися з 13 по 18 листопада у Львові, брали участь спортсмени з 18 областей України. Хмельниччину представляла одна спортсменка.

"П'ятеро хмельничан не змогли взяти участь у зв’язку з тим, що вони у складі національної збірної готуються до чемпіонату Європи на навчально-тренувальному зборі у Чернігові", - йдеться у повідомлені.

Золоту та бронзову медалі на всеукраїнських змаганнях завоювала майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби, член ФСТ "Колос" Анастасія Савельєва.

• На чемпіонаті України з плавання серед молоді, спортсмен з Хмельниччини здобув дві медалі та закріпився в основному складі збірної команди України.
  • Змагання проходили протягом трьох днів в місті Дніпро. Змагалися у чемпіонаті плавці з 20 областей України та Києва. Хмельниччину представляли четверо плавців.