Вісконсин погодився перерахувати всі голоси на виборах на вимогу команди Трампа

Вісконсин погодився перерахувати всі голоси на виборах на вимогу команди Трампа

Вісконсин погодився перерахувати всі голоси на виборах на вимогу команди Трампа
. Associated Press

Виборчі органи штату Вісконсин погодилися перерахувати всі голоси на виборах президент США у двох округах. Таку вимогу ставила виборча команда Дональда Трампа.

Про це повідомляє AP.

Виборча команда Дональда Трампа вимагала перерахунку голосів в округах Мілуокі та Дейн у штаті Вісконсин та навіть внесла до казни штату 3 мільйони доларів оплати за додаткову роботу виборчих комісій. Втім, остаточне рішення про перерахунок голосів затягнулося через суперечки між членами виборчої комісії штату від Демократичної та Республіканської партій щодо того, чи варто змінювати процедуру підрахунку для повторної процедури.

Зрештою виборча комісія погодилася на перерахунок без зміни процедури. Повторний підрахунок голосів в округах Мілуокі та Дейн має завершитися до 1 грудня.

Вісконсин погодився перехарувати всі голоси на виборах на вимогу команди Трампа
Інфографіка від CNN. CNN

За попередніми даними, Джозеф Байден переміг у штаті з відривом у 20 тисяч голосів, а в обох округах, де буде перерахунок, він майже вдвічі обійшов Трампа за кількістю голосів. У Дейні Байден набрав 75,5% голосів, Трамп – 22,8, а у Мілуокі – 69,1% проти 29,3% у Трампа.

Вісконсин делегує 10 місць до колегії виборників США. Наразі Байден має 306 голосів у колегії, Трамп – 232.

Що відомо

  • У США 3 листопада відбулися вибори, на яких американці обирали президента і віцепрезидента, 435 членів Палати представників, 35 представників Сенату і 13 губернаторів штатів і територій.
  • Президент США Дональд Трамп назвав дивним те, він втратив лідерство у низці ключових штатів. Крім того, чинний президент США розкритикував голосування поштою, назвавши його "силою руйнування".
  • Після оголошення медіа США про перемогу Байдена над Трампом, Трамп зробив низку заяв про те, що не погоджується із результатами, зокрема написавши, що "переміг із великим відривом".
  • 11 листопада у штаті Джорджія оголосили, що проведуть "ручний" перерахунок всіх голосів на виборах президента США на вимогу команди Трампа.

На початок