Педагогічний університет у Кропивницькому перейшов на змішану форму навчання

Педагогічний університет у Кропивницькому перейшов на змішану форму навчання

Педагогічний університет у Кропивницькому перейшов на змішану форму навчання
Суспільне: Кропивницький

Студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у Кропивницькому перейшли на змішану форму навчання. Запровадили її, щоб студенти менше контактували між собою – розповів Суспільному виконувач обов’язків ректора Олег Семенюк. Перший та другий курси ходять в університет, інші – навчаються дистанційно.

В університеті змінили розклад – розповів Олег Семенюк. Перши курс приходить на 1-шу і 2-гу пари, другий – на 3-тю і 4-ту: ”Їх часто розводять в аудиторії в різних кінцях коридору. Також можемо, за наказом, забезпечити тим, кому це потрібно, дистанційне навчання – як студентам, так і викладачам”.

Прослідкувати, чи усі дотримуються карантинних вимог, не можуть – сказав керівник університету.

На вході в корпуси стоять антисептики. На момент зйомки, о 10:00 температуру студентам не міряли. За словами чергового Євгена Мироновича, температуру міряють на початку робочого дня лише викладачам та працівникам університету: ”На рахунок студентів вказівок не отримував”.

Студенти в аудиторіях, на момент зйомок, знаходились без масок (Суспільне побувало на двох парах – ред.).

Одна з викладачок – Олена Габелко – пару проводила в масці. Сказала, що її студенти одягають маски за бажанням. На її парі було 15 студентів.

Викладачка Ірина Курята проводила контрольну роботу для 12 студентів. Була без маски. За її словами, і вона, і студенти на парі дотримуються вимог карантину: ”Ввважаю, що я – в безпеці”.

За змішаною формою студенти педагогічного університету навчатимуться до 24 грудня.

Що відомо

  • Речниця Держпродспоживслужби в області Наталя Шевченко розповіла, що студентам міряти температуру не обов’язково. Міряти температуру щодня потрібно лише працівникам: ”За температури вище 37,2 градусів, працівник чи викладач не має допускатися до роботи чи проведення занять”.

Заходити в приміщення університету потрібно в масці, проводити заняття рекомендують в захисному екрані, студетам на парі одягати маску не обов’язково – сказала речниця Держпродспоживслужби. Виходячи з аудиторії і рухаючись коридорами, маску потрібно одягати: ”Обов’язково при вході до закладу має бути антисептик. Кількість учнів, студентів, які одночасно перебувають в аудиторії, не більше 20 осіб”.

  • Коронавірус виявили у 3753 жителів Кіровоградської області, 1884 людини одужали, 125 померли. Це дані на 9:30 17 листопада.
На початок