Швейцарія зіграла внічию проти Іспанії у матчі з двома незабитими пенальті Рамоса AP

Тепер гра Швейцарія - Україна буде матчем за виживання.

Перед двома останніми матчами Швейцарія відставала від України та Німеччини на 4 очки. У разі програшу від Іспанії у передостанньому турі, швейцарці втрачали будь-які шанси на збереження місця у групі.

У першому таймі матчу господарям вдалося вийти вперед - Ремо Фройлер замкнув простріл з флангу, 1:0.

Увесь другий тайм Швейцарія перебувала на своїй половині поля: 30% володіння м'ячем, усього 99 передач та 1 удар у сторону воріт суперника. Для порівняння у Іспанії 345 передач, 13 ударів та 70% володіння.

У другому таймі Іспанія заробила два пенальті. Однак обидва не реалізував Серхіо Рамос - двічі бив у лівий від воротаря кут, двічі не забив. Рамос реалізував попередні 25 пенальті.

Останні 10 хвилин Іспанія грала в більшості, але змогла лише зрівняти рахунок - Херерд Морено, 1:1.

Нічия у цьому матчі разом з поразкою України від Німеччини зберігає шанси Швейцарії на збереження місця у Дивізіоні "А". Для цього потрібно лише обіграти Україну в останньому турі.

ОНОВЛЕНО. Матч Швейцарія - Україна СКАСОВАНО. Стежити за усім розвитком ситуації можна в онлайні навколо гри Швейцарія - Україна на Суспільне Спорт.