Україна програла Німеччині на виїзді. Доля місця в Дивізіоні "А" вирішиться в останньому турі АР

Українці вели у рахунку, але програли Німеччині вдруге за місяць.

Ситуація у групі 4 Дивізіону "А" Ліги Націй перед останніми двома тура була напрочуд закрученою: три команди могли фінішувати на першому місці, три команди все ще претендували на виліт.

Щоб гарантувати собі збереження місця у Дивізіоні "А" Україні потрібно було набирати очки проти Німеччини та розраховувати на перемогу Іспанії над Швейцарією. У разі поразки від німців українців задовільняла перемога іспанців.

Матч Німеччина - Україна розпочався з кількох небезпечних атак господарів, після чого Україна відкрила рахунок: Олександр Зубков поборовся за м'яч у чужій штрафній, скинув під удар Роману Яремчуку, який пробив точно у кут - 0:1.

Однак ще до перерви Німеччина вийшла вперед. Спершу Лерой Сане закінчив швидку контратаку, а за 10 хвилин Тімо Вернер замкнув простріл від Леона Горецки. Обидва голи прийшли з правого флангу атаки німців.

На початку другого тайму удар Олександра Зінченка після рикошету влучив у штангу, а тоді Німеччина забила втретє - дубль на рахунку Тімо Вернера.

До кінця матчу обидві команди створили ще кілька моментів, але ніхто не забив - 3:1 на користь Німеччини.

У паралельному матчі групи Швейцарія зіграла внічию з Іспанією - 1:1. Під час мачу Серхіо Рамос не реалізував два пенальті у ворота швейцарців.

Відповідно, матч Швейцарія - Україна визначить команду, яка вилетить з Дивізіону А. У разі поразки у цій грі останнє місце в групі посяде саме Україна.

Коли останній тур

• Матч Швейцарія - Україна за право залишитися у Дивізіоні "А" відбудеться у вівторок, 17 листопада, о 21:45.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start