Через коронавірус у міського голови Кропивницького, на самоізоляції одна людина

Через коронавірус у міського голови Кропивницького, на самоізоляції одна людина

Через коронавірус у міського голови Кропивницького, на самоізоляції одна людина

Через те, що у міського голови Андрія Райковича підтвердили коронавірус, на самоізоляцію з колективу міськради Кропивницького пішла одна людина, розповіла Суспільному керуюча справами виконкому міської ради Альвіна Бондаренко.

На самоізоляції працівниця пресслужби Інна Примак. "Решта колективу буде здавати тест на коронавірус і далі будемо ухвалювати рішення, — сказала Бондаренко, — Вчора міського голови не було на робочому місці, напевно, вчора його поклали в лікарню".

У приміщенні міськради проводять дезинфекцію, розповіла Суспільному головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Читайте також

  • 12 листопада коронавірус підтвердили у 141 жителя Кіровоградщини, померли двоє людей
  • 11 листопада уряд запровадив в Україні загальнодержавний "карантин вихідного дня" з 14 по 30 листопада.
  • Хворі на COVID-19 Зеленський та Єрмак перебувають у лікарні
  • В ОПУ повідомляють, що керівник Офісу президента, його заступники та працівники здають ПЛР-тести на постійній основі. А заступниця голови ОПУ Юлія Ковалів, яка хворіла на коронавірусну інфекцію, вже отримала негативний тест і повернулася на роботу.
  • Ввечері 11 листопада спікер Верховної ради Дмитро Разумков повідомив, що захворів на коронавірус. Він додав, що перебуватиме на ізоляції та працюватиме віддалено.
  • За кілька годин віцепрем'єр-міністр та міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков також розповів, що захворів на коронавірус.

На початок