Як посадовці зловживали адмінресурсом на місцевих виборах 2020 року в Україні

Як посадовці зловживали адмінресурсом на місцевих виборах 2020 року в Україні

Як посадовці зловживали адмінресурсом на місцевих виборах 2020 року в Україні

Вибори в Україні очолили топ політичних тем цієї осені й принесли багато сюрпризів. Зокрема це стосується електорального відкочування: у багатьох містах до влади повернулися команди "старих" політиків і програли претенденти від провладної більшості. Суспільне разом з Громадянською мережею ОПОРА пропонує дещо від цього відволіктися і проаналізувати зловживання адміністративним ресурсом, яке було на останніх місцевих виборах в Україні.

Що таке адмінресурс та як їм можна зловживати

Цей термін російського походження увійшов до української політичної теорії та практики приблизно наприкінці 1990-х років та, на жаль, закріпився. І має загалом негативне значення "вбивці демократії". Адмінресурс — це коли певні партії та кандидати отримують невиправдану перевагу через використання своїх службових посад. Це коли "дитячий майданчик в обмін на підпис".

До переліку адмінресурсів входять:

  • кадрові і матеріальні, фінансові, медійні, силові та інші нематеріальні ресурси, якими під час виборів користуються посадові особи шляхом контролю над персоналом та фінансами, процесом ухвалення рішень та через зв’язки. Це коли кандидат використовує свою службову посаду та доступ до ресурсів для того, щоб знову переобратися, умовно, на посаду міського голови.
  • ресурси публічної адміністрації, якими кандидати-посадовці користуються у формі престижу, публічної та інформаційної присутності із метою отримання підтримки на виборах. Умовно, це коли на офіційний захід запрошують кандидата від партії влади, але “забувають” запросити кандидата від опозиції.
Як посадовці зловживали адмінресурсом на місцевих виборах 2020 року в УкраїніОпора

Усього виокремлюють п'ять видів адмінресурсу: інституційний, бюджетний, силовий, регуляторний і медійний.

Використання адмінресурсу заради отримання неправомірної вигоди порушує принцип рівності можливостей для всіх громадян, які вирішили балотуватись і взяти участь у виборчому процесі. Тому що не всі кандидати мають доступ до бюджетних ресурсів, щоб встановити десятки спортивних дитячих майданчиків і використати їх відкриття у власних агітаційних цілях.

Скільки випадків зловживання адмінресурсом зафіксовано

На місцевих виборах в Україні 2020 року спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували 1424 порушення виборчого законодавства та міжнародних стандартів виборів. З них 70 випадків стосувались зловживання адмінресурсом. Наприклад, виготовити білборд та оплатити його не з виборчого фонду, або роздати виборцям 200 гривень за голос.

Як посадовці зловживали адмінресурсом на місцевих виборах 2020 року в УкраїніОпора

Чи витратити 13 мільйонів бюджетних гривень у власних піар-цілях – такий випадок зафіксовано в Одесі, де за місяць до виборів фінансування однієї соціальної цільової програми збільшили на 13,3 млн гривень. Роздача медикаментів на ці кошти збігається з висуванням кандидатів на вибори й супроводжується нагадуванням про роль Одеського міського голови Геннадія Труханова в реалізації цього заходу.

Зловживання бюджетним адмінресурсом

Найбільш системним у випадках зловживання адмінресурсом в цілях агітації було використання бюджетних коштів, що виділялися в рамках програми “Велике будівництво” (програма масштабної розбудови інфраструктури України: дороги та школи, дитячі садки, спортивні майданчики, лікарні та стадіони), та проєктів, які фінансувалися в рамках субвенцій на соціально-економічний розвиток та місцевих бюджетних програм.

Як посадовці зловживали адмінресурсом на місцевих виборах 2020 року в УкраїніОпора

Наприклад, у Дарницькому районі Києва було встановлено щонайменше 16 спортивних майданчиків із табличками, на яких вказано: “Реальними справами змінюємо наше місто. Безкоштовний спорт доступний кожному! Віталій Кличко”.

Біля деяких таких майданчиків також було розміщено оголошення про те, що вони “встановлені за сприяння” чинного депутата міськради Володимира Гончарова, біля інших – депутатки Лариси Дегтярьової. Проте ці майданчики були встановлені в рамках реалізації цільової програми “Молодь та спорт столиці” на 2019-2021 роки.

Зловживання медійним адмінресурсом

Найбільше він проявляється у тому, що певні ЗМІ, наприклад місцеві телеканали, у своїх матеріалах висвітлюють діяльність лише окремих кандидатів. Крім цього, була поширеною практика використання сайтів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, їхніх соціальних мереж в агітації окремих партій та кандидатів.

Водночас медіа не буде висвітлювати діяльність інших політсил, транслює або друкує лише позитивну односторонню інформацію, а також не використовує примітки “політична реклама” за дня приховання цього факту.

Зловживання кадровим і матеріальним адмінресурсом

Такі проявляються у залученні підлеглих до агітації, використання приміщень органів місцевого самоврядування та бюджетних установ задля проведення агітаційних заходів. Наприклад, у Миколаївській області журналісти зафіксували на відео, як службовий автомобіль пожежно-рятувальної частини використовували для наклеювання на білборд політичної реклами партії “Слуга народу”.

Як посадовці зловживали адмінресурсом на місцевих виборах 2020 року в УкраїніОпора

Крім того, посадовці, які зареєструвалися кандидатами на міських голів, не лише не продовжували виконувати свої обов'язки на період кампанії, а, навпаки, активізували свою публічну діяльність, використовуючи свій статус та репутацію для мобілізації виборців на свою підтримку.

Президентський фактор

Напередодні офіційного початку виборів президент України Володимир Зеленський розпочав робочі візити в різні області, де брав участь в презентації “Стратегії розвитку регіону”, яка також передбачала представлення майбутніх кандидатів на місцевих виборах від партії “Слуга народу”.

Чи є це зловживанням адмінресурсом? З одного боку, діяльність Президента не обмежена принципом політичної нейтральності, що дозволяє йому вільно висловлювати свою політичну позицію.

З іншого – це політична стратегія демонстрація синхронної діяльності глави держави, Уряду та монобільшості “Слуг народу” у Верховній Раді. Це створює потенційні ризики недотримання принципу політичної нейтральності для державних службовців,які не займають політичні посади і підпадають під вимоги Законів України “Про державну службу” та “Про запобігання корупції”.

Що з цим робити

Для того, щоб мінімізувати практику зловживання адміністративним ресурсом, варто поєднувати три важливі принципи:

  • якісна законодавча база
  • ефективний та прозорий контроль з боку незалежних інституцій
  • справедливі та адекватні санкції

Крім цього, важливим є просвітницький компонент, який має бути направлений як на державних службовців та посадовців місцевого самоврядування, так і на виборців, які мають перестати ставитися до цього явища толерантно.

Читайте також

Як самостійно перевірити кандидата в депутати. Лайфхаки

Місцеві вибори. Що таке адмінресурс та де його застосовують

Ікони, велосипед та екскурсії. Огляд передвиборчого креативу від політиків

Найнижча явка та провал "Слуги народу". Чим запам'ятаються місцеві вибори-2020

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди