У матчі чемпіонату України футбольна команда з Сумщини перемогла дніпрян

У матчі чемпіонату України футбольна команда з Сумщини перемогла дніпрян ФК Тростянець

У Тростянці, на Сумщині, 11 листопада відбувся матч третього туру чемпіонату України серед аматорів у групі "3". Грали футбольний клуб "Тростянець" та "Дніпро-1-Борисфен".

Рахунок у матчі на 17-тій хвилині відкрив капітан тростянчан Олександр Стецюк. На 35-тій хвилині подвоїв рахунок Владислав Сосєдко.

На 49-тій хвилині гри дніпряни відіграли один м'яч. Але перемогу у підсумку з рахунком 2:1 святкували футболісти з Тростянця. Після цього “Тростянець” піднявся на одну позицію: нині він - десятий, з десятьма очками.

Матч проти дніпрян був десятим матчем у поточному чемпіонаті. Гру команди за цей відрізок прокоментував головний "Тростянця" Сергій Коритник.

“Можна сказати за п'ятибальною системою - на три бали. Зараз починаємо вставати на ноги в чемпіонаті України в зв'язку з тим, що відіграли область. І, як показують результати останній матчів, з лідерами, в тому числі, набираємо очки. Я вважаю у кінцівці чемпіонату ми суттєво додали і ще додамо”, - сказав він.

• У матчі чемпіонату України “Альянс” з Сумщини переміг рівненський “Верес”.
  • Микола Білоцерківець з Сумщини оформив дубль у товариському матчі за збірну України.
  • Сумський студент виборов єдину медаль збірної України на чемпіонаті Європи з дзюдо.