У матчі чемпіонату України “Альянс” з Сумщини переміг рівненський “Верес”

. ФК "Альянс"

На Сумщині 10 листопада відбувся матч 12-го туру першості України з футболу серед команд першої ліги. Грали в Охтирці, на стадіоні “Нафтовик”.

У гості до липоводолинського “Альянсу” завітала третя команда ліги - “Верес” з Рівного.

До цього поєдинку команди зустрічались двічі. У липні 2020 року у товариському матчі з рахунком 3:2 перемогу святкував “Альянс”, а у вересні у матчі 1/16-тої фіналу кубка України “Верес” взяв реванш за поразку. Він переміг липоводолинців з рахунком 3:0.

10 листопада поєдинок завершився перемогою “Альянсу”.

На десятій хвилині матчу “Верес” вийшов уперед: відзначився ексгравець охтирського “Нафтовика-Укрнафти” Геннадій Пасіч. На 50-тій хвилині гол у складі “Альянсу” забив Сергій Загинайлов. Він же на 86-тій хвилині гри вивів липоводолинців уперед. У підсумку “Альянс” святкував перемогу з рахунком 2:1.

• У турнірній таблиці після дев’яти матчів “Альянс” посідає одинадцяте місце. Маючи тринадцять очок після дев’яти ігор, команда з Липової Долини має ще три гри у запасі.
  • Наступний матч у підопічних Юрія Ярошенка запланований на 15 листопада. У цей день у гостях вони зіграють проти “Прикарпаття”.