Сумський студент виборов єдину медаль збірної України на чемпіонаті Європи з дзюдо

. Федерація дзюдо України

Сумський студент виборов єдину медаль української збірної на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів до 23 років. Змагання відбувалися у хорватському Поречі і завершилися 10 листопада.

На чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років українська збірна не порадувала результатами. Єдину нагороду континентальної першості в останній день змагань зумів завоювати Гєворг Манукян у ваговій категорії до 81 кг. Студент сумського державного університету здобув на хорватському татамі "бронзу".

Федерація дзюдо України

Після двох впевнених стартових перемог, у чвертьфіналі наш дзюдоїст несподівано поступився грузину Владіміру Ахалкасі, який в підсумку теж посів третю сходинку. Після цього для перемоги в першій втішній сутичці Гєворгу знадобилося менше двох хвилин, а в другій, медальній, боротьба тривала більше 8 хвилин, але перемогу у ній святкував Манукян.

• Спортсменки Сумщини вибороли весь комплект нагород на чемпіонаті світу із самбо.
  • Охтирчанка Ярина Федорченко, яка навчається на першому курсі Сумського державного університету, 7-го листопада виборола звання чемпіонки світу із самбо. Вона виступала у ваговій категорії 40 кілограмів.