Стаховський здобув вольову перемогу над росіянином та вийшов у 1/4 турніру в Братиславі AP

Сергій програв перший сет, але виграв матч.

Роман Сафіуллін став другим суперником Сергія Стаховського на турнірі в Братиславі. Це була перша зустріч між українцем та росіянином.

Перший сет пройшов напружено, українець не давав супернику вийти вперед до дев'ятого гейму. Тоді Сергій програв свою подачу, після чого Сафіуллін подав на сет - 6:4.

Друга партія проходила за схожим сценарієм. Та цього разу в останньому геймі Роман програв свою подачу - 6:4 на користь українця.

У третьому сеті тенісисти продовжили йти нога в ногу. Українець зробив брейк у шостому геймі, але росіянин моментально зробив зворотній - 4:3. Результат Стаховський - Сафіуллін знову визначився в десятому геймі сеті: українець взяв подачу росіянина за рахунку 5:4 і виграв матч.

Челленджер у Братиславі. Чоловічий одиночний розряд, 1/8 фіналу

Роман Сафіуллін (Росія) - Сергій Стаховський (Україна) - 1:2 (6:4; 4:6; 4:6)

• У чвертфіналі Стаховський зіграє проти німця Максимільяна Мартерера, котрий у 1/8 фіналу розібрався з Блажом Рола.
  • Стаховський уперше з лютого 2020 року виграв два матчі поспіль.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start