Стаховський переміг у першому раунді Братислави та перервав серію з трьох поразок поспіль УНІАН

Вольова перемога у другому сеті!

Остання перемога Сергія Стаховського у 2020 році датована 31 серпням - за усю осінь, більш ніж два місяці, перша ракетка України не виграв жодного матчу. Його стрік - три поразки поспіль.

Перервати серію Стаховському вдалося у першому раунді Челленджеру в Братиславі - українець у двох сетах переміг місцевого тенісиста Лукаша Лацко. Раніше у кар'єрі Лацко та Стаховський зустрічалися 5 разів - 4:1 було на користь словака.

Результат Стаховський - Лацко визначили деталі. У першому сеті тенісисти брали свої подачі до рахунку 5:5, поки Сергієві не вдалося зробити брейк. Після цього він подав на сет - 7:5.

Сценарій другої партії був схожим: Стаховський взяв подачу суперника за рахунку 4:4, вийшов подавати на матч, але безуспішно. Знову 5:5, а тепер гра дійшла до тай-брейку.

На тай-брейку Лацко зміг повести 5:2, а тоді 6:3 з трьома сетболами, однак не реалізував жодного з них. Сергій Стаховський зміг відігратися та закрити матч у другому сеті - п'ять виграних очок, 8:6 на тайбрейку!